5:1 (3:0)
Legia Warszawa
Czwartek 01.02.2018, 16:00 • Hiszpania • Spotkania towarzyskie

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Legia Warszawa przebywa na zgrupowaniu w Hiszpanii, gdzie w czwartek podejmie Viktorię Pilzno. Początek meczu zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na relację minuta po minucie.

W ekipie Mistrza Polski nastąpiło sporo zmian w zimowej przerwie. Klub pożegnał się z kilkoma kluczowymi graczami m.in. Jakubem Czerwińskim, Guilherme, Tomaszem Jodłowcem, Thibaultem Moulinem oraz Armando Sadiku.

Na ich miejsce "Wojskowi" sprowadzili już następców, ale z tego co zapowiadają przy Łazienkowskiej, to nie koniec wzmocnień. Na uwagę zasługują transfery takich graczy jak m.in. Domagoj Antolić (Dinamo Zagrzeb), Eduardo (Atletico Paranaense), Marko Vesović (HNK Rijeka) oraz William Remy (Montpellier).

Podopiecznych Jozaka czeka ciężki sprawdzian – Viktoria to mocny rywal, występujący regularnie w europejskich pucharach. Na tle klubu z Pilzna będzie można wyciągnąć pierwsze wnioski z zimowych wzmocnień Mistrza Polski.

1

Viktoria Pilzno: Kozacik – Reznik, Hejda, Hubnik, Limbersky – Horava, Hrosovsky, Petrżela, Kolar – Krmencik, Kopic.

Legia Warszawa: Cierzniak – Hlousek, Pazdan, Astiz, Jędrzejczyk – Antolić, Remy, Mączyński – Hamalainen, Niezgoda, Szymański..
    Jan Kopic (PLZ) - 1:0

16
    Gol dla Pilzna!

Po ładnym rajdzie na lewej flance, w polu bramkowym najlepiej odnalazł się KOPIC, który nie bez problemów pokonał Cierzniaka.

17

Tym razem strzał z 16. metra i Viktoria podwyższa prowadzenie! KRMENCIK uderzeniem od słupka zmusza do kapitulacji Cierzniaka!
    17. KRMENCIK - 2:0

25
    Minimalnie niecelny strzał Mączyńskiego z dystansu. Było groźnie!

34

Zamieszanie w polu karnym Mistrza Polski, gdzie najlepiej odnajduje się KRMENCIK i Viktoria prowadzi 3:0!
    34. Michael Krmenčík (PLZ) - 3:0

35
    Niewiele brakowało, by po akcji Niezgody, piłkę do bramki wpakował Szymański. Ostatecznie młodemu graczowi Legii zabrakło centymetrów, by dopaść do futbolówki w polu bramkowym!

45
    45.

46

46
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Niezgoda, na boisku pojawia się Eduardo.
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Cierzniak, na boisku pojawia się Malarz.

49
    Z pola karnego uderzał zdaje się Kopic, ale nad bramką Malarza! Pierwsze ostrzeżenie dla Legionistów w drugiej połowie spotkania.

53
    Świetny strzał Horavy i bardzo dobra interwencja Malarza! Mogło być 4:0.
    Kasper Hämäläinen (LEG) - 3:1

62
    Gol dla Legii!

Jędrzejczyk ubiegł Limberskego i odegrał do Eduardo, a ten przytomnie wystawił futbolówkę do KASPRA HAMALAINENA, który strzałem z dystansu nie dał szans Kozacikowi!

65

Krótko z bramki nacieszyli się Legioniści. Błyskawiczna odpowiedź Viktorii. Szybka akcja na lewym skrzydle i po dograniu w pole karne, technicznym uderzeniem CHORY pokonał Malarza.
    65. Tomáš Chorý (PLZ) - 4:1

66
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Astiz, na boisku pojawia się Pasquato.

71
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Szymański, na boisku pojawia się Kucharczyk.

81
    Pasquato przytomnie uruchomił Michała Kucharczyka, który wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale nie zdołał go pokonać! Powinien być drugi gol dla Legionistów!
    81.

86

Viktoria nie ma dziś litości dla "Wojskowych", którzy po raz piąty wyciągają piłkę z własnej bramki. W sytuacji jeden na jeden pokonany Arkadiusz Malarz, a na listę strzelców wpisuje się BAKOS.
    86. Marek Bakoš (PLZ) - 5:1

90
    90.

Legia Warszawa w fatalnym stylu przegrywa na zgrupowaniu w Hiszpanii z Viktorią Pilzno. Mecz kończy się rezultatem 1:5, a jedynego gola dla Mistrzów Polski zdobył Kasper Hamalainen. Sporo do powiedzenia swoim podopiecznym będzie miał z pewnością trener Jozak. Dziękujemy za śledzenie relacji live. (17:44:21)

Piotr

Gole: 16. Kopic, 17. Krmencik, 34. Krmencik, 65. Chory, 86. Bakos – 62. Hamalainen

Zmiany: Hruska, Svacek, Hajek, Havel, Cihak, Zeman, Kovarik, Cermak, Zivulić, Ivanshitz, Chory, Bakos.

Legia Warszawa: Cierzniak (46' Malarz) – Hlousek, Pazdan, Astiz (66' Pasquato), Jędrzejczyk – Antolić, Remy, Mączyński – Hamalainen, Niezgoda (46' Eduardo), Szymański (71' Kucharczyk).
    Zmiany: Malarz, Dąbrowski, Kucharczyk, Pasquato, Eduardo, Radović.