Industria – Celje | 37:31 (koniec) | | | Barca – Orlen Wisła | 28:27 (koniec) |
Meble Wójcik – Piotrkowianin | 27:20 (koniec) | | | MMTS – Gwardia | 26:34 (koniec) | | | Chrobry – KPR | 30:25 (koniec) |
UKS PCM – EKS Start | 25:37 (koniec) | | | Piotrcovia – Zagłębie | 20:29 (koniec) | | | KPR G.K. – Korona | 30:17 (koniec) |
KPR Ruch – SPR Pogoń | 20:33 (koniec) | | | KPR J.G. – Arka | 25:33 (koniec) | | | MKS Perła – Młyny Stoisław | 31:24 (koniec) |
finał
MMTS Kwidzyn
26:34
(15:18)
COROTOP Gwardia Opole
Natalia Korniluk
MMTS Kwidzyn | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | B. Dudek | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | K. Szczecina | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | LS | A. Dymik | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | LS | P. Grzenkowicz | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | PS | A. Guziewicz | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | K | K. Janikowski | 1/0 | 0 | 0 | ||
7 | PR | K. Krieger | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | PS | A. Kryński | 1/0 | 1 | 0 | ||
14 | LS | A. Nogowski | 6/0 | 0 | 0 | ||
18 | ŚR | A. Ossowski | 2/0 | 0 | 0 | ||
8 | K | M. Peret | 5/0 | 0 | 1 | ||
23 | ŚR | M. Pilitowski | 2/0 | 0 | 0 | ||
19 | ŚR | M. Potoczny | 2/2 | 0 | 0 | ||
98 | LR | D. Przytuła | 6/0 | 0 | 1 | ||
13 | ŚR | P. Rosiak | 1/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 26/2 | 1 | 3 | 2 | 0 | ||
COROTOP Gwardia Opole | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | A. Malcher | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | M. Zembrzycki | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | LR | S. Dementiew | 0/0 | 0 | 0 | ||
18 | K | M. Jankowski | 4/0 | 0 | 2 | ||
10 | K | J. Klimków | 1/1 | 0 | 0 | ||
8 | LR | A. Łangowski | 6/0 | 0 | 0 | ||
2 | PS | M. Lemaniak | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | PS | P. Mauer | 7/3 | 0 | 0 | ||
22 | LS | M. Milewski | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | ŚR | K. Mokrzki | 4/0 | 0 | 0 | ||
23 | ŚR | M. Morawski | 1/0 | 0 | 0 | ||
5 | LS | K. Siwak | 4/0 | 0 | 0 | ||
13 | K | M. Tarcijonas | 2/0 | 0 | 0 | ||
19 | PR | P. Zadura | 5/0 | 0 | 2 | ||
7 | ŚR | M. Zarzycki | 0/0 | 0 | 1 | ||
Łącznie | 34/4 | 0 | 3 | 5 | 0 |
MMTS Kwidzyn:
Szczecina, Dudek – Grzenkowicz, Dymik, Kryński, Krieger, Peret, Rosiak, Nogowski, Guziewicz, Ossowski, Potoczny, Janikowski, Pilitowski, Przytuła.
Zmiany:
Trener:
COROTOP Gwardia Opole: Zembrzycki, Malcher – Lemaniak, Siwak, Zarzycki, Łangowski, Klimków, Tarcijonas, Mokrzki, Dementiew, Jankowski, Zadura, Mauer, Milewski, Morawski.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
COROTOP Gwardia Opole: Zembrzycki, Malcher – Lemaniak, Siwak, Zarzycki, Łangowski, Klimków, Tarcijonas, Mokrzki, Dementiew, Jankowski, Zadura, Mauer, Milewski, Morawski.
Zmiany:
Trener:
Widownia:
Gwardia Opole odniosła ostatnio dwa pewne zwycięstwa pod rząd, najpierw z Zagłębie Lubin 37:30, a ostatnio ze Spójnią Gdynia ze sporą przewagą 33:24. Tak jak kwidzyński zespół goście zajmują 3 miejsce w grupie B
Ostatni raz drużyny grały ze sobą 11 października 2017 roku, wtedy Kwidzyn przegrał na wyjeździe jedną bramką 22:23. Jak będzie tym razem przekonamy się już niebawem. Zapraszamy do śledzenia relacji za pomocą naszej strony.
MMTS Kwidzyn: Szczecina, Dudek – Grzenkowicz, Dymik, Kryński, Krieger, Peret, Rosiak, Nogowski, Guziewicz, Ossowski, Potoczny, Janikowski, Pilitowski, Przytuła
KPR Gwardia Opole: Zembrzycki, Malcher – Lemaniak, Siwak, Zarzycki, Łangowski, Klimków, Tarcijonas, Mokrzki, Dementiew, Jankowski, Zadura, Mauer, Milewski, Morawski
Sędziowie:
Główni: Grzegorz Młyński, Rafał Puszkarski
Delegat: Ryszard Matuszewski