THW – Industria | 29:30 (koniec) |
Azoty – Chambery Savoie | 25:27 (koniec) |
Energa MKS – Pogoń | 25:16 (koniec) | | | Górnik – Stal | 37:28 (koniec) | | | Gwardia – KPR | 26:22 (koniec) |
Wybrzeże – Meble Wójcik | 27:22 (koniec) |
EKS Start – KPR G.K. | 33:24 (koniec) | | | Arka – MKS Perła | 22:25 (koniec) | | | Korona – Piotrcovia | 30:28 (koniec) |
finał
KS Azoty-Puławy
25:27
(15:12)
Chambery Savoie HB
21
|
Żółtą kartką ukarany Władysław Ostrouszko (10:8)
|
|
16
|
Żółtą kartką ukarany Benjamin Gille (8:7)
|
|
12
|
Żółtą kartką ukarany Masłowski (7:5)
|
|
7
|
Żółta kartka dla Pawła Grzelaka (4:2)
|
|
5
|
Żółtą kartką ukarany Pierre Paturel (3:2)
|
KS Azoty-Puławy | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
1 | B | W. Bogdanow | 0/0 | 0 | 0 | ||
81 | B | W. Koszowy | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | K | P. Grzelak | 1/0 | 0 | 0 | ||
44 | LS | W. Gumiński | 3/2 | 0 | 0 | ||
9 | LS | P. Jarosiewicz | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | K | B. Jurecki | 2/0 | 0 | 0 | ||
25 | K | T. Kasprzak | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | PS | P. Kuchczyński | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | ŚR | P. Masłowski | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | PR | R. Orzechowski | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | LR | W. Ostrouszko | 4/0 | 0 | 0 | ||
18 | PR | M. Panić | 7/0 | 0 | 0 | ||
8 | LR | P. Podsiadło | 6/0 | 0 | 0 | ||
34 | LR | N. Prce | 2/0 | 0 | 2 | ||
88 | PS | M. Seroka | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 25/2 | 0 | 3 | 2 | 0 | ||
Chambery Savoie HB | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
12 | B | Y. Genty | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | B | J. Meyer | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | ŚR | R. Briffe | 2/0 | 0 | 1 | ||
9 | K | B. Gille | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | PR | A. Leger | 0/0 | 0 | 0 | ||
36 | LS | B. Malfondet | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | K | J. Marescot | 4/0 | 0 | 0 | ||
44 | PS | F. Melić | 7/0 | 1 | 0 | ||
55 | ŚR | N. Mindegia Elizaga | 0/0 | 0 | 0 | ||
34 | LR | Q. Minel | 5/0 | 0 | 0 | ||
14 | ŚR | S. Obranović | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | K | P. Paturel | 1/0 | 0 | 1 | ||
3 | LS | Q. Traore | 5/0 | 0 | 0 | ||
4 | PR | A. Tritta | 3/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 27/0 | 1 | 2 | 2 | 0 |
KS Azoty-Puławy:
Bogdanow, Koszowy – Grzelak, Gumiński, B. Jurecki, Kasprzak, Kuchczyński, Masłowski, Orzechowski, Ostrouszko, Panić, Podsiadło, Prce, Seroka, Jarosiewicz.
Zmiany:
Trener:
Chambery Savoie HB: Genty, Meyer – Briffe, Gille, Leger, Malfondet, Marescot, Melić, Mindegia Elizaga, Minel, Obranović, Paturel, Traore, Tritta.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Chambery Savoie HB: Genty, Meyer – Briffe, Gille, Leger, Malfondet, Marescot, Melić, Mindegia Elizaga, Minel, Obranović, Paturel, Traore, Tritta.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Vagif Aliyev Alekper Aghakishiyev
Widownia:
Natalia Korniluk