Termalica – Pogoń | 2:4 (koniec) | | | Jagiellonia – Arka | 3:2 (koniec) | | | Korona – Górnik Z. | 2:2 (koniec) |
Puszcza – Zagłębie S. | 1:1 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Stal M. | 1:2 (koniec) | | | Górnik Ł. – Chrobry | 0:0 (poz.) |
Raków – Odra O. | 0:0 (poz.) | | | GKS T. – Stomil | 1:0 (koniec) | | | Olimpia G. – Bytovia | 2:1 (koniec) |
Ruch – Podbeskidzie | 0:2 (koniec) |
Stal S. W. – Znicz | 0:0 (poz.) | | | Błękitni – ŁKS | 0:0 (poz.) | | | Gwardia K. – Wisła Pu. | 0:0 (poz.) |
ROW Rybnik – Radomiak | 1:2 (koniec) | | | Legionovia – Garbarnia | 0:0 (poz.) | | | Rozwój – Siarka T. | 0:0 (poz.) |
Świt NDM – Widzew | 2:1 (koniec) |
Bournemouth – West Bromwich | 2:1 (koniec) | | | Huddersfield Town – Crystal Palace | 0:2 (koniec) | | | Stoke – Everton | 1:2 (koniec) |
Liverpool – Watford | 5:0 (koniec) |
Swansea – Tottenham | 0:3 (koniec) | | | Man Utd – Brighton | 2:0 (koniec) |
Udinese – Sassuolo | 1:2 (koniec) | | | Spal – Juventus | 0:0 (koniec) |
Deportivo – Las Palmas | 1:1 (koniec) | | | Valencia – Alaves | 3:1 (koniec) | | | Sociedad – Getafe | 1:2 (koniec) |
Real Betis – RCD Espanyol | 3:0 (koniec) |
Borussia M. – Hoffenheim | 3:3 (koniec) | | | Eintracht – Mainz | 3:0 (koniec) | | | Augsburg – Werder | 1:3 (koniec) |
Hamburg – Hertha | 1:2 (koniec) | | | Wolfsburg – Schalke 04 | 0:1 (koniec) |
Bordeaux – Rennes | 0:2 (koniec) | | | Amiens – Troyes | 1:1 (koniec) | | | Angers – Caen | 3:0 (koniec) |
Montpellier – Dijon | 2:2 (koniec) | | | Toulouse – Strasbourg | 2:2 (koniec) |
Mlada – Slovacko | 1:1 (koniec) | | | Banik – Dukla | 1:2 (koniec) | | | Jihlava – Jablonec | 0:4 (koniec) |
Sparta – Slavia | 3:3 (koniec) | | | Ołomuniec – Karvina | 1:1 (koniec) |
Spartak T. – MSK Żilina | 0:0 (koniec) | | | Rużomberok – AS Trencin | 2:1 (koniec) | | | Zeleziarne – Michalovce | 2:1 (koniec) |
Philadelphia – Columbus | 0:0 (koniec) |
finał
Zeleziarne Podbrezova
2:1
(1:0)
MFK Zemplín Michalovce
Gole:
4. Tereščenko (Bernadina), 47. Bernadina – 76. Žofčák (kar.)
Sędziowie: Pavol Chmura – Tomáš Somoláni, Milan Štrbo – Anton Ihring
Widownia: 658
Kartki: 68. Viazanko (POD) – 84. Regáli (MIC)
Spudłowany karny!:
Zeleziarne Podbrezova:
Kuciak – Viazanko (C), Krivák, Djordjevič, Bilič – Kostelný, Sedláček – Bernadina (89. Breznaník), Tereščenko (61. Mojžiš), Leško (90+1. Magda) – Więzik.
Zmiany: Drobnjak – Turňa, Lepieš, Mojžiš, Magda, Baéz, Breznaník.
Trener:
MFK Zemplín Michalovce: Kira – Žofčák (C), Kavka, Carrillo, Shumeiko – Bednár – Koscelník, Niši (67. Matić), Turik (56. Danko), Regáli – Bragin (46. Sulley).
Zmiany: Bieszczad – Danko, Sulley, Antonov, Matić, Jankauskas, Kurminowski.
Trener:
Zmiany: Drobnjak – Turňa, Lepieš, Mojžiš, Magda, Baéz, Breznaník.
Trener:
MFK Zemplín Michalovce: Kira – Žofčák (C), Kavka, Carrillo, Shumeiko – Bednár – Koscelník, Niši (67. Matić), Turik (56. Danko), Regáli – Bragin (46. Sulley).
Zmiany: Bieszczad – Danko, Sulley, Antonov, Matić, Jankauskas, Kurminowski.
Trener:
Sędziowie: Pavol Chmura – Tomáš Somoláni, Milan Štrbo – Anton Ihring
Widownia: 658
Bramkę z rzutu karnego zdobywa IGOR ŽOFČÁK..
Strzelcem bramki ENDY OPOKU BERNADINA.
Strzelcem bramki IĽJA TEREŠČENKO. Asysta Endy Opoku Bernadina.