Pyskowice – PA Nova Gliwice 0:5 (koniec)
FC Remedium Hybryd Pyskowice
0:5 (0:3)
PA ss Nova Gliwice
Środa 21.03.2018, 20:00 • Hala im. Huberta Wagnera, Pyskowice • I liga futsalu - gr. południowa • 13. kolejka

Spotkanie w Pyskowicach właśnie dobiegło końca! Gospodarze nie zdołali powstrzymać GSF-u. Gliwiczanie inkasują komplet punktów i awansują tym samym na pozycję wicelidera. Dziękuję za uwagę! (21:28:47)

40

35
    Spore zamieszanie po faulu na Bugajaku. Nieprzepisowo atakował Michali. Po całej sytuacji doszło do ostrych dyskusji dotyczących decyzji sędziego, który najpierw sięgnął po żółtą kartkę dla gracza Remedium za faul na wychodzącym na czystą pozycję rywalu.

35
    Żółtą kartkę otrzymuje Bugajak (GSF Gliwice).

35
    Żółtą kartkę otrzymuje Steindor (FC Remedium Hybryd Pyskowice).

35
    Czerwona kartka dla Kamila Michaliego (FC Remedium Hybryd Pyskowice).

32
    Gol dla GSF-u!

Jeszcze jedna bramka dla gości. Tym razem golkipera rywali pokonał JAKUB WĘGIEL!

30
    Co ciekawe, Błażej Korczyński zdecydował się w drugiej połowie na grę swojego zespołu z lotnym golkiperem. Czy oznacza to gole dla GSF-u? A może to Remedium się przełamie?

22

Znakomicie rozpoczyna się druga część dla gości! Hattricka notuje TOMASZ CZECH.

21

Do przerwy zgodnie z oczekiwania prowadzą gliwiczanie. Czy gospodarzom uda się jeszcze wrócić do rywalizacji w tym starciu? Przekonamy się po przerwie!

20

19

Bramkę do szatni dokładają przyjezdni! Po indywidualnej akcji piłkę w siatce ponownie umieścił TOMASZ CZECH.

17

Goście podwyższają prowadzenie! Na listę strzelców wpisał się TOMASZ CZECH. Asystą w tej akcji popisał się Lutecki.

10
    Dziesięć minut gry za nami. W Pyskowicach jedną bramką prowadzą przyjezdni.

4

JAKUB WĘGIEL już w czwartek minucie wyprowadza przyjezdnych na prowadzenie!

1

Protokół meczowy:

FC Remedium Hybryd Pyskowice:
    Wójcik (Steindor) – Wołongiewicz, Krzywka, Gładkowski, Jarząb – Adamczyk, Michali, Bladycz, Pasternak, Saborowski, Pazdej, Mikos, Mierzowski

Trener: Krzysztof Nos

GSF Gliwice:
    Bogdziewicz (Lawacz, Megger) – Lutecki, Czech, Bugajak, Rabiej – Mirga, Węgiel, Szyszko, Wilk, Korczyński, Kuźnik

Trener: Błażej Korczyński

Sędzia I: Marcin Stoń
    Sędzia II: Dawid Cieślok
    Sędzia czasowy: Katarzyna Netkowska.

Na informacje o golach, a także najważniejszych wydarzeniach z tego spotkania zapraszamy na Lajfy. Mecz staruje o godzinie 20:00!

Gole: 4. Węgiel, 17. Czech, 19. Czech, 22. Czech, 32. Węgiel

Kartki:   35. Steindor (PYS) – 35. Bugajak (GSF)   35. Michali (PYS)