AZS UW – Hel. Białystok 2:3 (koniec) | Unisław – GI Malepszy 2:13 (koniec) | Oborniki – Gniezno 4:4 (koniec)
KS Futsal Oborniki
4:4 (2:3)
MKS Mieszko Gniezno
Sobota 24.03.2018, 20:00I liga futsalu - gr. północna • 19. kolejka

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne prowadzone na naszym portalu! (21:39:13)

Wicherki przez większą część meczu musiały gonić wynik. Koniec końców doprowadzają do remisu i oba zespoły musza pocieszyć się 1 punktem

Mieszko Gniezno w drugiej połowie osłabł i głęboko się cofnął. Wyprowadzali przy tym bardzo groźne kontrataki, a jeden z nich zamienili na bramkę

Za nami prawdziwe widowisko.
    Mecz wyraźnie zdominowali gospodarze, którzy większą część spotkania rozgrywali piłkę na połowie Gnieźnian

39:50
    Strzał Łeszyka broni bramkarz

Zdaje się, że goście ustalają wariant rozegrania rzutu rożnego

Timeout dla gości.

Groźna kontra przyjezdnych. Z lewej strony urwał się zawodnik, który stanął oko w oko z Szepczyńskim. Strzał ląduje obok bramki

38:05
    Timeout dla gospodarzy.

37:45
    Goście wyraźnie opadli z sił. Głęboko bronią na swojej połowie wybijając piłki po autach

33:30
    Groźny strzał Mikołaja Wicbergera. Jednak piłkę zmierzającą w prawe okienko wybija Kasprzyk

32:33
    Gol dla Obornik!
    Strzelcem bramki M. WICBERGER.

O piłkę przy lini bocznej powalczył Antczak. Zagrał do Mikołaja Wicbergera, który potężnym strzałem pokonuje bramkarza i doprowadza do remisu

31:15
    Zamieszanie w polu karnym gości. Do piłki próbuje się dobić Antczak jednak jego wślizg sędziowie interpretują jako faul na żółtą kartkę

Mikołaj Gonda

Gole: 7. Sander, 8. Siwecki, 26. Krzyżanowski, 33. Wicberger – 14. Sawicki, 18. Sawicki, 20. Banasik, 30. Orczykowski(sam.)

Kartki:   32. Antczak (OBO) – 4. Sawicki (GNO), 19. Bereźnicki (GNO)

KS Futsal Oborniki: Szepczyński – M.Wicberger, Orczykowski, Antczak, Sander – Siwecki, Korasiak, T.Wicberger, Łeszyk, Malolepszy, Majchrzak, Krzyżanowski, Antokolski,
    MKS Mieszko Gniezno: Kasprzyk – Greser, Banasik, Szydzik, Bereźnicki – Zięba, Kaźmierczak, Sawicki, Polus, Heliasz, Marcinkowski

Sędziowie: Adamonis, Borawski, Nowicki