Piotrkowianin – Chrobry 29:26 (koniec) | KPR – Energa MKS 29:23 (koniec) | Wybrzeże – Górnik 21:26 (koniec)
Piotrkowianin Piotrków Tr.
29:26 (12:13)
KGHM Chrobry Głogów
Sobota 31.03.2018, 13:00 • Hala Relax, Piotrków Trybunalski • Orlen Superliga mężczyzn • 29. kolejka

Piotrkowianin – Chrobry Głogów 29:26 (12:13)

Piotrkowianin: Schodowski, Procho – Urbański, Woynowski 7, Iskra 5, Kaźmierczak, Swat 7/2, Góralski 1, Surosz 1, Pożarek 1, Pacześny 5, Rutkowski 2.
    Trener: Dmytro Zinchuk
    Kary: 8 min (Surosz x2, Pożarek, Iskra)
    Rzuty karne: 2/2

Chrobry: Stachera – Zdobylak 2, Płócienniczak, Sadowski 7, Klinger 3, Babicz 7, Tylutki, Biegaj 1, Krzysztofik 2, Kubała 1, Rydz 3.
    Trener: Jarosław Cieślikowski
    Kary: 10 min (Płócienniczak x2, Sadowski x2, Tylutki)
    Rzuty karne: 3/7

Sędziowali: Joanna Brehmer (Mikołów), Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska). Widzów: 700 (15:43:18)

Koniec meczu. (29:26)

60
    27 sekund do końca i o przerwę poprosił Dmytro Zinchuk. Święta w Piotrkowie będą radosne. Piotrkowianin zagrał kapitalne zawody. (29:26)

60
    Timeout dla gospodarzy. (29:26)
    60
    Na otarcie łez jeszcze trafienie Marcela Zdobylaka ze skrzydła. (29:26)
    59
    Bramka za bramkę. Piotr Swat i Adam Babicz. Nikt już nie zabierze zwycięstwa Piotrkowianinowi. (29:25)
    58
    Skutecznie z dystansu Piotr Rutkowski i jest to chyba gol, który daje wygraną Piotrkowianinowi. (28:24)
    58
    Trzy minuty do końca i trzy bramki przewagi Piotrkowianina. Po raz kolejny skutecznie Adam Babicz. (27:24)

56
    Kara dwóch minut dla Romana Pożarka (Piotrkowianin). (27:23)
    56
    Ponownie skutecznie w zespole gości Adam Babicz. (27:23)
    55
    Cień szansy daje gościom Adam Babicz, ale to ledwie iskierka nadziei. (27:22)
    54
    Z koła skutecznie Roman Pożarek i kara dla Krzysztofa Tylutkiego. Piotrkowianin bardzo bliski wygranej. (27:21)
    53
    Filip Surosz z dystansu. Pięć bramek przewagi Piotrkowianina na osiem minut przed końcem. (26:21)
    50
    Drugi gol z rzędu gości. Damian Krzysztofik daje Chrobremu jeszcze wiarę w korzystny wynik. (25:21)
    49
    Ze skrzydła skutecznie Marcel Zdobylak. (25:20)

49
    Timeout dla gości. (25:19)
    48
    Gol Adama Pacześnego i czas dla trenera gości. Dwanaście minut do końca. (25:19)
    48
    Piotrkowianin poczuł krew. Gra znakomicie. Bramka z dystansu Piotra Rutkowskiego. (24:19)