ROW Rybnik – Siarka T. 2:3 (koniec) | Błękitni – Warta 0:1 (koniec) | Gryf – Wisła Pu. 1:0 (koniec)
Stal S. W. – Olimpia E. 0:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Znicz 2:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Radomiak 3:1 (koniec)
MKS Kluczbork
3:1 (2:0)
Radomiak Radom
Sobota 31.03.2018, 17:00 • Stadion Miejski, Kluczbork • 2. Liga • 24. kolejka

Dziękuję za uwagę. Pozdrawia Paweł Świtoń. (18:56:06)

MKS Kluczbork pokonuje Radomiaka Radom 3:1. Bramki dla gospodarzy zdobywali Antkowiak, Górkieiwcz i Bodziony. Dla gości trafił Rolinc.

90+3

90+2
    Jeszcze próba z dystansu Radomika, który okazała się być niecelna.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Gol dla Radomiaka!
    Bramka honorowa dla Radomiaka Radom! Na drugim słupku po rzucie rożnym akcję zamknął JAKUB ROLINC!

87
    Niepewnie w bramce Gostomski, który dał się zaskoczyć strzałem z dystansu.

86
    Za moment na murwie pojawi się Kamil Gilewski.

85
    Faulowany Wróbel, od własnej połowy Radomiak.

84
    Efektowna pirotechnika na sektorze zajmowanym przez kibiców Radomiaka Radom.

83
    Zmiana w drużynie MKS Kluczbork: z boiska schodzi Baraniak, na boisku pojawia się Skoczylas.

82
    Do zmiany gotowy jest Jakub Skoczlas.

81
    Niecałe dziesięć minut to zakończenia tego spotkania. Tutaj już chyba nic się nie zmieni i trzy punkty zostaną w Kluczborku.

79
    Długie prostopadłe podanie do Glanowskiego, ten został uprzedzony przez obrońcę.

77
    Zmiana w drużynie MKS Kluczbork: z boiska schodzi Antkowiak, na boisku pojawia się Glanowski.

77
    Rośnie przewaga gospodarzy, który przytomnie ciągle atakują bramkę Gostomskiego!

75
    Świetna interwencja obrońcy Radomiaka, który ucierpiał w tym starciu! Gdyby jednak nie to poświęcie prawdopdoobnie padła by bramka numer cztery dla gospodarzy!

74
    Zbyt głębokie dośrodkowanie MKS-u po rzucie wolnym i od bramki wznowi Gostomski.

72
    Zmiana w drużynie MKS Kluczbork: z boiska schodzi Jonkisz, na boisku pojawia się Kojder.

71
    Do zmiany gotowy jest Kojder.

70
    Do zakończenia spotkania pozostało 20 minut. MKS coraz bliżej zwycięstwa z Radomiakiem.

69
    Zmiana w drużynie MKS Kluczbork: z boiska schodzi Bodziony, na boisku pojawia się Nakrosius.

67
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Mazan, na boisku pojawia się Winsztal.

67
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Szuprytowski, na boisku pojawia się Hodowany.

66
    Żółtą kartkę otrzymuje Mazan (Radomiak Radom).

64
    Gol dla MKS-u Kluczbork!
    Radomiak Radom na kolanach! Szybkie dogranie piłki w pole karne, a tam zimną głowę zachował KRZYSZTOF BODZIONY!

63
    Dużo walki w środku pola, z której niewiele wynika. Ostatnie minuty to wręcz taka drugoligowa kopanina w najlepszym wydaniu.

60
    Zamieszanie w polu karnym Radomiaka, tam piłę wybija jeden z obrońców, ratując drużynę z opresji.

58
    Rewelacyjny strzał z dystansu! Gostomski popisuje się świetną robinsonadą!

57
    Bardzo dużo prostych błędów popełnia Radomiak Radom, co oczywiście ma przełożenie na obraz gry.

55
    Dobra interwencja Gostomskiego, który pewnym wyjściem przerwał akcję rywala.

54
    Mikita faulował rywala, bez pomysłu jest Radomiak.

52
    Kiepsko zagrana piłka, zdecydowanie zbyt krótko. Bez zagrożenia dla gospodarzy.

52
    Tym razem rzut wolny dla gości. Szansa na bramkę kontaktową.

49
    Faul na zawodniku gospodarzy, na lewej flance. MKS miał szansę na dośrodkowanie, zagrał akcję w ten sposób jednak piłka nie znalazała drogi do bramki.

48
    Mikita złapany na spalonym, Majchrowski rozpocznie akcję.

46
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Bemba, na boisku pojawia się Rolinc.

46

Do zmiany gotowy jest już Jakub Rolinc.

Zawodncy meldują się już na płycie boiska.

Dosyć niespodziewanie MKS Kluczbork prowadzi z Radomiakiem Radom 2:0. Bramki zdobywali w 12 minucie Antkowiak i w 22 Górkiewicz. Trzeba przyznać, że gospodarze prowadzą zasłużenie.

45+1

45
    Sędzia główny doliczył minutę.

44
    Strzał z dystansu gości, który okazał się być niecelnym.

43
    Próba bezpośredniego podania do Baraniaka, ten nie dochodzi ostatecznie do piłki.

42
    Dośrodkowanie wprost na głowę przeciwnika, swoją akcję gra teraz Radomiak.

41
    Deja zagrywał w pole karne, tam piłka dotknęła jednego z radomiaków i będzie jeszcze rzut rożny dla gospodarzy.

40
    Kolejny rzut wolny dla gospodarzy.

38
    Uderzenie sprzed pola karnego, odprowadził piłę Gostomski. To MKS jak na razie jest drużyną lepszą, o czym świadczy wynik.

37
    Rajd Jonkisza lewą stroną boiska, który biegł z futbolówką od połowy boiska, interweniował Gostomski.

36
    Piłka po rzucie wolnym wykonywanym przez zawodnika z Radomia znalazła drogę w światło bramki, zdołała jeszcze zrobić kozła, lot piłki kontrolował Majchrowski.

35
    Żółtą kartkę otrzymuje Konrad Zaradny (MKS Kluczbork).

34
    Bez zagrożenia pod bramką gości po stałym fragmencie.

33
    Dobry interwencja Gostomskiego, który prauje piłkę na rzut rożny.

30
    Spadlo nam tempo tego spotkania. MKS po zdobyciu dwóch bramek nieco się cofnął, Radomiak jak na razie nie ma argumentów, którymi mógłby zmusić golkipera gospodarzy do jakiejkolwiek interwencji.

27
    Żółtą kartkę otrzymuje Damian Szubrytowski(Radomiak Radom).

26
    Raz po raz Górkiewicz straszy rywala szybki rajdami lewą flanką.

24
    MKS ma przewagę, rzut rożny dla Kluczborka, który zakończył się gwizdkiem sędziego, który zauważył spalonego.

22
    Kolejny stał fragment i kolejna bramka. Tym razem pomysłowo rozegrany pod linię końcową boiska, tam dośrodkownie głowę TOMASZA GÓRKIEWICZA, który z piątego metra pokonał wyciągniętego jak struna Gostomskiego!

21
    Kolejny rzut wolny dla gospodarzy. Do bramki około 20 metrów.

19
    Próba strzału Leandro z ostrego konta. W bramce bez problemu interweniował Majchrowski.

18
    Gra przeniosła się pod pole karne gospodarzy. Radomiak nie potrafi przebić się przez szczelną obronę z Kluczborka.

16
    Próba strzału gospodarzy z szesnastego metra, piłka nie wpada w światło bramki.

13
    Dużo walki w środku pola. Goście szukją podań do Leandro, ten jednak jak na razie jest dobrze polnowany przez rywali.

12
    Gospodarze na prowadzeniu! Długie zagranie z rzutu wolnego na tak zwaną aferę, a tam do piłki doszedł HUBERT ANTKOWAK, który pokonuje Gostomskiego!

11
    Żółtą kartkę otrzymuje Jakubik (Radomiak Radom).

8
    Leandro krótko rozegrał rzut wolny, tam jednak przewinenia dopuścił się Radomiak i sprzed pola karnego wznowił bramkarz MKS-u.

7
    Żółtą kartkę otrzymuje Sebastian Deja (MKS Kluczbork).

6
    Nitkiewicz już wrócił na boisko, w międzyczasie słabe dośrodkowanie MKS-u.

5
    Ależ brutalne wejście w pomocnika MKS-u. Kolejna przerwa w grze.

5
    Mieliśmy, krótką przerwę. Sztab medyczny Radomiaka musiał opatrzyć jednego z zawodników.

4
    Zamieszanie w polu karnym po dorśrodkowaniu, tam ratuje akcję Gostomski.

3
    Akcja lewą storną MKS-u i tyko rzut rożny dla gospodarzy.

1
    Z wigorem rozpoczął MKS, jednak od razu miejscowi przekrocdzyli przepisy i wznowił spokojnie Radomiak, który już stracił futbolówkę.

1

Zawodnicy pojawiają się właśnie na murawie, Radomiak w kompletach zielonych, miejscowi na biało.

MKS Kluczbork: Majchrowski – Gierak, Jonkisz, Antkowiak, Baraniak, Bodziony, Nitkiewicz, Klepczyński, Deja, Górkiewicz, Zaradny
    Rezerwowi: Grejber, Glanowski, Niemczyk, Nykiel, Skoczylas, Kojder, Nakrosius

Radomiak Radom: Gostomki – Świdzikowski, Szuprytowski, Pereira, Mazan, Wróbel, Jakubik, Zając, Klabnik, Bemba, Makita
    Rezerwowi: Grudniewski, Wisztal, Agu, Rolinc, Baluch, Budowany, Gilewski.

Witam serdecznie. Za moment rozpocznie się spotkanie MKS-u z Radomiakiem.

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji! Będziemy na bieżąco informować o wyniku tego spotkania.

Radomiak Radom radzi sobie dużo lepiej. To wicelider drugoligowej tabeli. Dorobek radomian to 40 "oczek".

MKS Kluczbork to piętnasty zespół II-ligowych zmagań. Do tej pory ekipa ta zainkasowała dziewiętnaście punktów.

Trwa 24. kolejka 2. ligi. Podczas tej relacji gościć będziemy w Kluczborku, gdzie miejscowy MKS zmierzy się z Radomiakiem Radom. Początek rywalizacji o godzinie 17:00.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..