Warta – Stal S. W. 1:0 (koniec) | Rozwój – ROW Rybnik 2:0 (koniec)
Rozwój Katowice
2:0 (0:0)
ROW 1964 Rybnik
Niedziela 08.04.2018, 16:00 • Stadion Rozwoju, Katowice • 2. Liga • 25. kolejka

Rozwój Katowice po dobrej grze w drugiej połowie zwycięża 2:0. Komplet punktów zostaje więc w Katowicach. Dziękuję za uwagę! (17:54:16)

90+4

90+3
    Jedna z ostatnich akcji zespołu gości.

90
    Ależ kapitalną interwencją popisał się Golik po strzale jednego z rywali z woleja! Efektowna parada.

89
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Polok, na boisku pojawia się Siwek.

88
    Kończą strzałem akcję przyjezdni, ale pewnie broni Golik.

86
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Tabiś, na boisku pojawia się Marchewka.

86
    Fenomenalna okazja gospodarzy! Miejscowi ruszyli z kontrą, który strzałem zakończył Kuliński! Tylko korner dla Rozwoju.

85
    Pięć minut do końca. Próbują powalczyć o kolejnego gola gospodarze. Nie rezygnują także przyjezdni. Miejmy nadzieję, że końcówka przyniesie wiele emocji!

83
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Paszek, na boisku pojawia się Kuliński.

82
    Gospodarze wznowią grę od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

81
    Niespełna dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Rzucili się do odrabiania strat rybniczanie, ale dobrze w obronie grają ich rywale.

79
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Kowalski, na boisku pojawia się Mońka.

78
    Przyjezdni przy piłce. Z pominięciem drugiej linii grają goście. Rybniczanie nie mają już czasu na powolne budowanie ataków.

77
    Faulują w ataku miejscowi i tracą szansę na wykończenie ciekawie zapowiadającego się ataku.

75
    Długo biegł z piłką Łączek, ale niewiele z tego wynikło. Strzał zawodnika Rozwoju został zablokowany i futbolówkę przejęli rywale.