Warta – Stal S. W. 1:0 (koniec) | Rozwój – ROW Rybnik 2:0 (koniec)
Rozwój Katowice
2:0 (0:0)
ROW 1964 Rybnik
Niedziela 08.04.2018, 16:00 • Stadion Rozwoju, Katowice • 2. Liga • 25. kolejka

Rozwój Katowice po dobrej grze w drugiej połowie zwycięża 2:0. Komplet punktów zostaje więc w Katowicach. Dziękuję za uwagę! (17:54:16)

90+4

90+3
    Jedna z ostatnich akcji zespołu gości.

90
    Ależ kapitalną interwencją popisał się Golik po strzale jednego z rywali z woleja! Efektowna parada.

89
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Polok, na boisku pojawia się Siwek.

88
    Kończą strzałem akcję przyjezdni, ale pewnie broni Golik.

86
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Tabiś, na boisku pojawia się Marchewka.

86
    Fenomenalna okazja gospodarzy! Miejscowi ruszyli z kontrą, który strzałem zakończył Kuliński! Tylko korner dla Rozwoju.

85
    Pięć minut do końca. Próbują powalczyć o kolejnego gola gospodarze. Nie rezygnują także przyjezdni. Miejmy nadzieję, że końcówka przyniesie wiele emocji!

83
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Paszek, na boisku pojawia się Kuliński.

82
    Gospodarze wznowią grę od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

81
    Niespełna dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Rzucili się do odrabiania strat rybniczanie, ale dobrze w obronie grają ich rywale.

79
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Kowalski, na boisku pojawia się Mońka.

78
    Przyjezdni przy piłce. Z pominięciem drugiej linii grają goście. Rybniczanie nie mają już czasu na powolne budowanie ataków.

77
    Faulują w ataku miejscowi i tracą szansę na wykończenie ciekawie zapowiadającego się ataku.

75
    Długo biegł z piłką Łączek, ale niewiele z tego wynikło. Strzał zawodnika Rozwoju został zablokowany i futbolówkę przejęli rywale.

73
    Ładna akcja rybniczan zakończona jednak zupełnie nieudanym uderzeniem jednego z nich.

71
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Kalisz, na boisku pojawia się Muszalik.

69
    Dał się sfaulować w środku pola Żak i wywalczył rzut wolny dla swojego zespołu.

68
    Ponownie mieliśmy okres gry, w którym dominowała walka. Oby tylko nie zakończyło się to żadną kontuzją!

66
    Ucierpiał na własnej połowie boiska jeden z zawodników Rozwoju i mamy krótką przerwę w grze.

64
    Gol dla Rozwoju!

Podwyższają prowadzenie gospodarze! Po płaskiej centrze Tabisia z prawego skrzydła wślizgiem piłkę do bramki wepchnął ADAM ŻAK!

63
    Goście sygnalizowali zagranie piłki ręką przez Golika poza polem karnym, ale arbiter zinterpretował to nieco inaczej.

61
    Na lewym skrzydle nieprzepisowo atakowany jeden z rybniczan. Rzut wolny z niebezpiecznej odległości.

60
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Wasiluk, na boisku pojawia się Brychlik.

58
    Suną z kolejnymi atakami gospodarze, ale tym razem w porę zareagowali obrońcy drużyny gości.

57
    Bardzo dobra akcja Rozwoju przerwana przez arbitra, który dopatrzył się spalonego.

55

Miejscowi wychodzą na prowadzenie! Znakomitym uderzeniem z dystansu w kierunku dłuższego słupka popisuje się DANIEL PASZEK!

54
    Jeden z zawodników gości ukarany żółtym kartonikiem za faul taktyczny.

51
    Jeden z zawodników gości rozpędził się na prawym skrzydle, ale stracił panowanie nad futbolówką i ta wyszła poza linię końcową.

50
    Sporo chaosu teraz na boisku. Żadna z ekip nie jest w stanie na dłużej wejść w posiadanie futbolówki.

49
    Prawym skrzydłem atakują teraz goście. Seria dośrodkowań w szesnastkę miejscowych. Ostatecznie rybniczanie nie zdołali nawet wywalczyć rzutu rożnego.

47
    Dobrze radzą sobie w defensywie przyjezdni po dośrodkowaniu rywali z rzutu wolnego.

46

Do przerwy bez bramek w Katowicach. Trzeba przyznać uczciwie, że nie jest to porywające spotkanie. Zdecydowanie brakuje ofensywnych akcji. Miejmy nadzieję, że po przerwie ulegnie to zmianie i doczekamy się jakichś goli.

45

44
    Po raz kolejny na strzał z dystansu zdecydował się Tkocz. Mocne uderzenie pod poprzeczkę, ale broni golkiper Rozwoju.

43
    Zablokowane dośrodkowanie w pole karne gospodarzy i rybniczanie będą wykonywać rzut rożny.

42
    Kolejny raz niecelne wykończenie akcji przez drużynę przyjezdnych. Z piątego metra wznawia grę Golik.

40
    Kolejny raz zmuszony do przerwania gry arbiter. Zdecydowanie za mało gry jest dziś na boisku w Katowicach.

38
    Tkocz faulowany w środku pola. Ukarany przez arbitra Szeliga. Niestety sporo przewinień obserwujemy w ostatnich minutach.

37
    Rosa nieprzepisowo atakowany przy próbie piąstkowania i arbiter przerywa akcję gospodarzy.

34
    Za dyskusje z arbitrem żółtym kartonikiem zostaje upomniany Sebastian Musiolik (ROW 1964 Rybnik).

33
    Golkiper gospodarzy po raz kolejny broni uderzenie z większej odległości.

31
    Z dystansu uderzał jeden z zawodników gości. Piłka skozłowała tuż przed Golikiem, ale zdołał on ostatecznie skutecznie ją wyłapać.

30
    Pojedyncze zrywy notują miejscowi, ale brakuje uderzeń na bramkę strzeżoną przez Rosę.

28
    Zbyt mocne dośrodkowanie Tkocza ze stałego fragmentu gry i futbolówka ląduje w objęciach golkipera rywali.

27
    Okres przewagi drużyny gości. To rybniczanie częściej obecnie atakują. Za moment przyjezdni wykonywać będą rzut wolny.

25
    Nieudane wyprowadzenie akcji przez drużynę z Rybnika i od bramki rozpocznie golkiper Rozwoju.

24
    Ładna akcja gości. Kończy wszystko strzałem z linii pola karnego Tkocz, ale za bardzo w środek bramki. Łapie futbolówkę Golik.

22
    Gospodarze wywalczyli korner, ale dośrodkowanie z niego zostało wyłapane przez bramkarza rywali.

21
    Zablokowane uderzenie z dystansu jednego z zawodników gości i dopada do piłki golkiper Rozwoju.

18
    Kolejny zawodnik gości upomniany żółtym kartonikiem. Tym razem arbitrowi podpadł Zganiacz.

17
    Katowiczanie wywalczyli rzut wolny prawym skrzydle, ale po dobrym dośrodkowaniu gospodarzom nie udało się zakończyć akcji strzałem.

16
    Od autu na wysokości linii środkowej boiska grę wznawiać będą przyjezdni.

14
    Utrzymują się przy piłce gospodarze, ale w tym momencie niewiele z tego wynika.

11
    Ogromne zamieszanie pod bramką przyjezdnych po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale ostatecznie rybniczanie wychodzą z opresji.

10
    Za faul w środku pola żółtym kartonikiem ukarany został Wasiluk.

9
    Rosa pewnie wychwytuje piłkę po zbyt mocnym zagraniu w pole karne Rozwoju.

8
    Jeden z zawodników gospodarzy faulowany w środkowej strefie boiska i arbiter od razu odgwizduje przewinienie.

1

Protokół meczowy:

Rozwój Katowice:
    Golik – Czekaj, Łączek, Tabiś, Wróbel, Płonka, Gałecki, Szeliga, Kowalski, Żak, Paszek