Chojniczanka – Zagłębie S. 0:2 (koniec) | GKS K. – Stal M. 0:2 (koniec) | Olimpia G. – GKS T. 0:1 (koniec)
Odra O. – Wigry 0:0 (koniec) | Miedź – Stomil 1:0 (koniec)
Odra Opole
0:0 (0:0)
Wigry Suwałki
Sobota 14.04.2018, 19:45 • Stadion Miejski, Opole • Fortuna 1 Liga • 26. kolejka

Zakończyło się własnie starcie Odry z Wigrami. Gospodarze przeważali, ale nie byli w stanie pokonać golkipera rywali. Mecz kończy się bezbramkowym remisem. Dziękuję za uwagę! (21:39:28)

90+3

85
    Ponownie okazję do zdobycia gola mieli gospodarze, ale znów zabrakło skuteczności. Pięć minut do końca regulaminowego czasu gry!

76
    Bliscy objęcia prowadzenia byli przyjezdni, ale dwukrotnie fenomenalną interwencją popisał się Kuchta!

75
    Piętnaście minut pozostało do zakończenia meczu w Opolu. W dalszym ciągu nie doczekaliśmy się goli. Czy końcówka w końcu je przyniesie?

74
    Żółtą kartkę otrzymuje Kowalski (Odra Opole).

70
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Bonecki, na boisku pojawia się Rafał.

67
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Pylypchuk, na boisku pojawia się Obst.

67
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Peroński, na boisku pojawia się Habusta.

65
    Po jednej okazji strzeleckiej miały w ostatnich minutach obie ekipy. W dalszym ciągu golkiperzy mają jednak czyste konta.

60
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Brusiło, na boisku pojawia się Mikinic.

60
    Piętnaście minut drugiej odsłony za nami. Mieli okazje na wyjście na prowadzenie gospodarze, ale ich nie wykorzystali. Najbliżej gola był Trznadel, który uderzył w słupek.

46

Do przerwy bez goli w Opolu, choć obydwie ekipy stworzyły sobie dogodne okazje. Jeśli po przerwie poprawi się skuteczność zarówno Odry, jak i Wigier to możemy się spodziewać się bramek!

45

43
    Próbują jeszcze przycisnąć w końcówce zawodnicy Odry. Jak na razie dobrze w obronie spisują się przyjezdni.

35
    Do końca pierwszej połowy pozostało dziesięć minut. Suwalczanie częściej znajdują się przy piłce, ale to zdecydowanie groźniej atakowali gospodarze. Czy komuś uda się trafić jeszcze przed przerwą?

32
    Żółtą kartkę otrzymuje Peroński (Odra Opole).

Gole:

Kartki:   32. Peroński (ODO), 74. Kowalski (ODO)

Odra Opole:
    Kuchta – Trznadel, Kowalski, Bodzioch, Winiarczyk – Brusiło (60. Mikinic), Peroński (67. Habusta), Bonecki (70. Rafał), Wodecki – Skrzypczak, Ledecky

Zmiany:
    Weinzettel – Cverna, Niziołek, Mikinic, Żagiel, Habusta, Gancarczyk

Wigry Suwałki:
    Zoch – Remisz, Żyro, Sokołowski, Klimala, Radecki, Bogusz, Rybicki, Pylypchuk (67. Obst), Gąska, Kwaśniewski