Gwardia K. – Rozwój 0:0 (koniec)
Gwardia Koszalin
0:0 (0:0)
Rozwój Katowice
Niedziela 15.04.2018, 13:00 • Stadion im. Stanisława Figasa, Koszalin • 2. Liga • 26. kolejka

Witamy. Mecz rozpocznie się o 13:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Po przykrej porażce z Radomiakiem beniaminek spróbuje poprawić się w meczu z Rozwojem Katowice. Drużyna z Górnego Śląska spisuje się rewelacyjnie w rundzie wiosennej. Pierwszy gwizdek Marcina Szczerbowicza o godzinie 13.

1

15
    Bezbramkowy początek spotkania. Beniaminek nie zna na razie sposobu na rozmontowanie defensywy Rozwoju Katowice. Tam prym wiedzie doświadczenie Czekaja oraz Gancarczyka.

45

Do przerwy bez bramek w Koszalinie. Publiczność musi się uzbroić w cierpliwość i liczyć, że worek z golami rozwiąże się w drugiej połowie.

46

60
    Coraz mniej czasu mają zawodnicy obu drużyn na zmianę wyniku. Z remisu nie będą usatysfakcjonowani ani gospodarze, ani przyjezdni.

90

Rozwój stracił pierwsze punkty w rundzie wiosennej. Jego pojedynek na wyjeździe z Gwardią Koszalin zakończył się bezbramkowym remisem. Beniaminek z coraz mniejszą szansą na utrzymanie. (14:53:47)