Odra O. – Chrobry 1:1 (koniec)
Odra Opole
1:1 (1:0)
Chrobry Głogów
Piątek 27.04.2018, 20:45 • Stadion Miejski, Opole • Fortuna 1 Liga • 28. kolejka

47
    Gol dla Chrobrego!

Głowami zostali w szatni gospodarze, co kosztuje ich stratę bramki w pierwszej akcji po przerwie! Dużo swobody miał Trytko w polu karnym przeciwnika. Dogranie w kierunku JAKUBA BACHA, który z ostrego kąta pokonuje Kuchtę. Mamy remis – 1:1! Wszystko zaczyna się od początku.

36
    Gol dla Odry!

Udokumentowali swoją przewagę w ostatnich minutach gospodarze! Ładna wymiana futbolówki na połowie przeciwnika. Futbolówka na skrzydło do Skrzypczaka, a ten natychmiast miękko na szósty metr. Tam dostawia głowę SEBASTIAN BONECKI i nie daje szans Gospodinovowi na skuteczną interwencję – 1:0!