Sandecja – Piast | 2:1 (koniec) | | | Pogoń – Arka | 3:2 (koniec) | | | Wisła Pł. – Lech P. | 0:0 (koniec) |
Chrobry – Zagłębie S. | 1:2 (koniec) | | | Górnik Ł. – Chojniczanka | 3:0 (koniec) | | | Ruch – Puszcza | 0:2 (koniec) |
Podbeskidzie – Raków | 1:1 (koniec) | | | Olimpia G. – Pogoń Sdl. | 4:2 (koniec) | | | Stomil – GKS K. | 1:0 (koniec) |
Gwardia K. – GKS Bełchatów | 1:3 (koniec) | | | Warta – Olimpia E. | 1:0 (koniec) | | | Legionovia – Gryf | 1:2 (koniec) |
Rozwój – Błękitni | 1:0 (koniec) | | | Siarka T. – Stal S. W. | 2:2 (koniec) | | | Garbarnia – Jastrzębie | 3:1 (koniec) |
Radomiak – Znicz | 2:1 (koniec) | | | Wisła Pu. – ŁKS | 0:0 (koniec) |
Olimpia Z. – Sokół | 4:2 (koniec) | | | Widzew – KS Drwęca | 3:0 (koniec) |
Polkowice – Dzierżoniów | 4:0 (koniec) |
Stoke – Crystal Palace | 1:2 (koniec) | | | Bournemouth – Swansea | 1:0 (koniec) | | | Leicester – West Ham | 0:2 (koniec) |
Watford – Newcastle | 2:1 (koniec) | | | West Bromwich – Tottenham | 1:0 (koniec) | | | Everton – Southampton | 1:1 (koniec) |
AC Milan – Hellas Verona | 4:1 (koniec) | | | Juventus – Bologna | 3:1 (koniec) |
Girona – Eibar | 1:4 (koniec) | | | Bilbao – Real Betis | 2:0 (koniec) | | | Celta Vigo – Deportivo | 1:1 (koniec) |
Villarreal – Valencia | 1:0 (koniec) |
Borussia D. – Mainz | 1:2 (koniec) | | | RB Lipsk – Wolfsburg | 4:1 (koniec) | | | FC Koln – Bayern | 1:3 (koniec) |
Werder – Bayer | 0:0 (koniec) | | | Borussia M. – Freiburg | 3:1 (koniec) | | | Eintracht – Hamburg | 3:0 (koniec) |
Augsburg – Schalke 04 | 1:2 (koniec) | | | Hannover – Hertha | 3:1 (koniec) | | | Stuttgart – Hoffenheim | 2:0 (koniec) |
Karvina – Dukla | 1:3 (koniec) | | | Brno – Jablonec | 0:3 (koniec) | | | Mlada – Banik | 0:0 (koniec) |
Slovan – Jihlava | 1:3 (koniec) | | | Ołomuniec – Bohemians | 1:1 (koniec) | | | Slovacko – Teplice | 0:0 (koniec) |
Slavia – Vik. Pilzno | 2:0 (koniec) |
Rużomberok – Slovan | 1:0 (koniec) | | | Spartak T. – Dunajska | 2:0 (koniec) | | | Prešov – Zeleziarne | 1:1 (koniec) |
Senica – Moravce-Vrable | 3:1 (koniec) |
finał
1. FC Slovacko
0:0
(0:0)
FK Teplice
90+3
|
Koniec meczu.
(18:51:55)
|
|
88
|
Zmiana w drużynie FK Teplice: z boiska schodzi Jan Rezek, na boisku pojawia się Petr Kodeš.
|
|
Kliknij i dowiedz się, jak finansowo zabezpieczyć swoją przyszłość.
|
||
85
|
Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Rezek (1. FC Slovácko).
|
|
80
|
Zmiana w drużynie 1. FC Slovácko: z boiska schodzi Jakub Petr, na boisku pojawia się Jakub Rezek.
|
|
69
|
Zmiana w drużynie FK Teplice: z boiska schodzi Jakub Hora, na boisku pojawia się Daniel Trubač.
|
|
53
|
Zmiana w drużynie 1. FC Slovácko: z boiska schodzi Tomáš Zajíc, na boisku pojawia się Filip Kubala.
|
|
48
|
Żółtą kartkę otrzymuje Patrik Žitný (FK Teplice).
|
|
46
|
Zmiana w drużynie 1. FC Slovácko: z boiska schodzi Josef Divíšek, na boisku pojawia się Petr Reinberk.
|
|
46
|
Druga połowa rozpoczęta.
|
|
45
|
Pierwsza połowa skończona.
|
|
1
|
Mecz się właśnie rozpoczął.
|
|
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.
|
Gole:
Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały celne: 4:1. Strzały niecelne: 9:6. Rzuty rożne: 7:4.
Sędziowie: M. Zelinka – T. Mokrusch, M. Wilczek
Widownia: 4075
Kartki: 85. Jakub Rezek (SLO) – 48. Žitný (TEP)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały celne: 4:1. Strzały niecelne: 9:6. Rzuty rożne: 7:4.
1. FC Slovacko:
Heča – Juroška, Břečka, J. Krejčí (C), Divíšek (46. Reinberk) – Machalík, Janošek – Navrátil, Sadílek, Petr (80. Jakub Rezek) – Zajíc (53. Kubala).
Zmiany: Daněk – S. Hofmann, Jakub Rezek, Vasiljev, Hellebrand, Reinberk, Kubala.
Trener:
FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Ljevaković (C), Jeřábek, Krob – Soungole, Kučera – Hora (69. Trubač), Jan Rezek (88. Kodeš), Žitný – Vaněček.
Zmiany: Jakub Diviš – Kodad, Kodeš, Díaz, Haljeta, Trubač, Čmovš.
Trener:
Zmiany: Daněk – S. Hofmann, Jakub Rezek, Vasiljev, Hellebrand, Reinberk, Kubala.
Trener:
FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Ljevaković (C), Jeřábek, Krob – Soungole, Kučera – Hora (69. Trubač), Jan Rezek (88. Kodeš), Žitný – Vaněček.
Zmiany: Jakub Diviš – Kodad, Kodeš, Díaz, Haljeta, Trubač, Čmovš.
Trener:
Sędziowie: M. Zelinka – T. Mokrusch, M. Wilczek
Widownia: 4075