Urugwaj – Rosja | 3:0 (koniec) | | | Arabia Saud. – Egipt | 2:1 (koniec) | | | Iran – Portugalia | 1:1 (koniec) |
Hiszpania – Maroko | 2:2 (koniec) |
finał
Urugwaj
3:0
(2:0)
Rosja
90+3
|
Zmiana w drużynie Urugwaj: z boiska schodzi Edinson Cavani, na boisku pojawia się Maxi Gómez.
|
|
73
|
Zmiana w drużynie Urugwaj: z boiska schodzi Nahitan Nández, na boisku pojawia się Cristian Rodríguez.
|
|
63
|
Zmiana w drużynie Urugwaj: z boiska schodzi Rodrigo Bentancur, na boisku pojawia się Giorgian De Arrascaeta.
|
|
60
|
Zmiana w drużynie Rosja: z boiska schodzi Alexej Mirančuk, na boisku pojawia się Fjodor Smolov.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Rosja: z boiska schodzi Jurij Gazinskij, na boisku pojawia się Daler Kuzjajev.
|
|
37
|
Zmiana w drużynie Rosja: z boiska schodzi Dienis Czeryszew, na boisku pojawia się Mário Fernandes.
|
Gole:
10. L. Suárez, 23. Czeryszew (sam.), 90. Cavani
Sędziowie: Diedhiou M. (Sen)
Widownia:
Kartki: 63. Bentancur (URU) – 9. Gazinskij (RUS), 27. Smolnikow (RUS) 36. Smolnikow (RUS)
Spudłowany karny!:
Urugwaj:
Muslera – Coates, Godin (C), Cáceres – Nández (73. Rodríguez), Vecino, Torreira, Bentancur (63. De Arrascaeta), Laxalt – L. Suárez, Cavani (90+3. Gómez).
Zmiany: Campaña, Silva – De Arrascaeta, Gómez, M. Pereira, G. Silva, Rodríguez, C. Sánchez, Stuani, Urretaviscaya, Varela.
Trener:
Rosja: Akinfiejew (C) – Smolnikow, Kutěpov, Ignaszewicz, Kudrjašov – Zobnin, Gazinskij (46. Kuzjajev) – Samiedow, Al. Mirančuk (60. Smolov), Czeryszew (37. Mário Fernandes) – Dziuba.
Zmiany: V. Gabulov, Luňov – Mário Fernandes, Granat, Siemionow, Golovin, Jerochin, Kuzjajev, An. Mirančuk, Żyrkow, Smolov.
Trener:
Zmiany: Campaña, Silva – De Arrascaeta, Gómez, M. Pereira, G. Silva, Rodríguez, C. Sánchez, Stuani, Urretaviscaya, Varela.
Trener:
Rosja: Akinfiejew (C) – Smolnikow, Kutěpov, Ignaszewicz, Kudrjašov – Zobnin, Gazinskij (46. Kuzjajev) – Samiedow, Al. Mirančuk (60. Smolov), Czeryszew (37. Mário Fernandes) – Dziuba.
Zmiany: V. Gabulov, Luňov – Mário Fernandes, Granat, Siemionow, Golovin, Jerochin, Kuzjajev, An. Mirančuk, Żyrkow, Smolov.
Trener:
Sędziowie: Diedhiou M. (Sen)
Widownia:
Mateusz