Hiszpania – Rosja 1:1 (3:4 po rz. karnych) | Chorwacja – Dania 1:1 (3:2 po rz. karnych)
koniec po rz. karnych (3:2)
Chorwacja
1:1 (1:1)
Dania
Niedziela 01.07.2018, 20:00 • Nizhny Novgorod Stadium • Mistrzostwa Świata • 1/8 finału

To już wszystko z tego spotkania! Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na pozostałe relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu! (22:49:32)
    Z przymrużeniem oka ;)

Chorwacja po emocjonującym meczu awansowała do ćwierćfinału! Świetna pierwsza połowa, nieco słabsza druga, ale także emocjonująca dogrywka z obronionym karnym przez Schmeichela! Ostatecznie w serii "jedenastek" lepsi okazali się Chorwaci, ale był to konkurs bramkarzy, bowiem obronili połowę rzutów karnych!

5. serie
    3:2
    Ivan RAKITIĆ trafia.

5. serie
    2:2
    Nicolai JÖRGENSEN nie trafia, broni Subasić!

4. serie
    2:2
    Josip PIVARIĆ nie trafia, broni Schmeichel!

4. serie
    2:2
    Lasse SCHOENE nie trafia, broni Subasić!

0:0
    Milan BADELJ nie trafia, broni Schmeichel!

1. serie
    0:0
    Christian ERIKSEN nie trafia, broni Subasić!

Rozpoczynają się rzuty karne.

Cóż za emocje, będą rzuty karne! Chorwaci awans mieli na wyciągnięcie ręki. Na około 5 minut przed końcem Modrić nie wykorzystał "jedenastki". Schmeichel pokazał, że potrafi bronić rzuty karne, jednak uda mu się to powtórzyć w serii "jedenastek"? Czekamy na desygnowanie strzelców, a potem największe emocje tego wieczoru!