Garbarnia – Stal M. 0:2 (koniec) | Chrobry – ŁKS 0:1 (koniec) | Chojniczanka – Sandecja 3:3 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
3:3 (2:1)
Sandecja Nowy Sącz
Piątek 20.07.2018, 20:00 • Stadion Miejski, Chojnice • Fortuna 1 Liga • 1. runda

Ostatecznie Chojniczanka Chojnice remisuje z Sandecją Nowy Sącz 3:3. Druga połowa również przyniosła wiele emocji. Po przerwie goście wymieniali wiele podań, ale brakowało okazji strzeleckich. Dużą rolę w tym meczu odegrały stałe fragmenty gry, które często przynosiły bramki. Wystarczyło trafienie Boczka na 3:1, żeby "Sączersi" przebudzili się i rzucili do ataku. Dwa gole w sześć minut i w ten sposób zawodnicy z Nowego Sącza uratowali jeden punkt. Liczymy na podobne emocje w trakcie całego sezonu Fortuna 1. Ligi. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. (22:01:02)

90+5

90+4
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Małkowski, na boisku pojawia się Basta.

90+4
    Strzał Pyłypczuka z rzutu wolnego poszybował wprost w Kozioła.

90+3
    Rzut wolny dla Chojniczanki na około dwudziestym metrze!

90+2
    "Sączersi" powinni wyjść na prowadzenie! Błąd w defensywie i mocny strzał Gabrycha sam na sam obronił Janukiewicz! Dobitka Klichowicza na pustą bramkę tuż obok słupka!

90+1
    Gol dla Sandecji!
    Wejście smoka w wykonaniu MACIEJA KORZYMA! Pierwszy kontakt z piłką przy dośrodkowaniu w pole karne z rzutu wolnego i Sandecja doprowadza do remisu!

90
    Sędzia doliczył do spotkania minimum pięć minut.

90
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Flaszka, na boisku pojawia się Korzym.

89
    Deleu wygrał pojedynek ze skrzydłowymi Sandecji na prawej stronie. Sandecja rzuca się do ataku.

87
    Piter-Bucko faulował Danielewicza na połowie Chojniczanki. Gospodarze nie chcą grać na czas i atakują. Przed momentem mocny strzał Drozdowicza z woleja poszybował nad poprzeczką.

85
    "Sączersi" tak łatwo nie odpuszczą! Płaskie dośrodkowanie z prawej strony w pole karne na bliższy słupek! Obrońcom Chojniczanki urwał się MARIUSZ GABRYCH, który strzałem po ziemi pokonał Janukiewicza! Zapowiada się ciekawa końcówka!

84
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Surdykowski, na boisku pojawia się Mikołajczak.

82
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Foszmańczyk, na boisku pojawia się Drozdowicz.

81
    Danielewicz próbował szybko odzyskać piłkę i ratował się faulem. Żółta kartka dla pomocnika Chojniczanki.

80
    Centra Pietruszki zablokowana przez Chmiela. Mamy rzut rożny dla Chojniczanki.

78
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Trochim, na boisku pojawia się Danielewicz.

76
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Dudzic, na boisku pojawia się Chmiel.

75
    Strzał Zawistowskiego z rzutu wolnego spokojnie wyłapał Kozioł.

Radosław Łączkowski

Gole: 3. Trochim, 10. Wołąkiewicz (kar.), 62. Boczek – 13. Klichowicz, 85. Gabrych, 90+1. Korzym

Kartki:   17. Trochim (CHO), 51. Zawistowski (CHO), 60. Boczek (CHO), 81. Danielewicz (CHO) – 9. Flaszka (SAN), 29. Szufryn (SAN)

Chojniczanka Chojnice: Janukiewicz – Deleu, Boczek, Wołąkiewicz, Pietruszka – Zawistowski, Paprzycki – Foszmańczyk (82. Drozdowicz), Trochim (78. Danielewicz), Pyłypczuk – Surdykowski (84. Mikołajczak).

Zmiany: Wnuk – Danielewicz, Mikołajczak, Drozdowicz, Gardzielewicz, Kamiński, Michalski

Sandecja Nowy Sącz: Kozioł – Flis, Piter-Bucko, Szufryn – Dudzic (76. Chmiel), Baran, Małkowski (90+4. Basta), Flaszka (90. Korzym), Smoleń – Klichowicz, Gabrych.

Zmiany: Kapsa – Nowak, Szeliga, Basta, Korzym, Chmiel, Kałahur

Sędziowie: Artur Aluszyk – Marek Arys, Marcin Janawa – Damian Kos