Błękitni – Rozwój 1:1 (koniec) | Resovia – Gryf 1:1 (koniec) | Toruń – Stal S. W. 2:1 (koniec)
Pogoń Sdl. – Olimpia E. 0:1 (koniec) | Siarka T. – Olimpia G. 1:0 (koniec) | Radomiak – GKS Bełchatów 1:1 (koniec)
Ruch – Skra 4:0 (koniec) | Widzew – Znicz 1:1 (koniec)
Błękitni Stargard
1:1 (1:0)
Rozwój Katowice
Sobota 04.08.2018, 16:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 3. runda

90+1
    Łączek ratował się faulem na Shimmurze i dostał żółty kartonik w doliczonym czasie.

85
    Kolekcjonują żółte kartki zawodnicy Błękitnych. Gawron faulował blisko koła środkowego.

82
    Orłowski napomniany żółtą kartką za bardzo ostre przewinienie na połowie przeciwnika.

80
    Interwencja Rzepeckiego poza polem karnym. Żółta kartka dla bramkarza Błękitnych i szansa na wyrównanie z rzutu wolnego.

Po gwizdku kończącym pierwszą połowę żółta kartka za ostre przewinienie dla Grzegorza Rogali.

45+1
    Żółta kartka dla Cywińskiego za podrapanie po nogach przeciwnika, który sekundę wcześniej pozbył się futbolówki.