Piast – Zagłębie L. | 2:1 (koniec) | | | Legia – Lechia | 0:0 (koniec) |
Jastrzębie – Puszcza | 0:2 (koniec) | | | Termalica – ŁKS | 1:1 (koniec) | | | Warta – Stal M. | 1:0 (koniec) |
Chrobry – Sandecja | 0:0 (koniec) | | | Podbeskidzie – Stomil | 1:3 (koniec) |
Błękitni – Rozwój | 1:1 (koniec) | | | Resovia – Gryf | 1:1 (koniec) | | | Toruń – Stal S. W. | 2:1 (koniec) |
Pogoń Sdl. – Olimpia E. | 0:1 (koniec) | | | Siarka T. – Olimpia G. | 1:0 (koniec) | | | Radomiak – GKS Bełchatów | 1:1 (koniec) |
Ruch – Skra | 4:0 (koniec) | | | Widzew – Znicz | 1:1 (koniec) |
Gać – Pawłowice Śl. | 2:5 (koniec) |
Banik – Příbram | 3:0 (koniec) | | | Zlín – Jablonec | 1:1 (koniec) | | | Slovan – Teplice | 2:2 (koniec) |
Ołomuniec – Vik. Pilzno | 0:1 (koniec) |
Rużomberok – MSK Żilina | 3:1 (koniec) | | | Moravce-Vrable – Senica | 4:0 (koniec) | | | Zeleziarne – Spartak T. | 1:0 (koniec) |
Inter – Lyon | 1:0 (koniec) |
Sheffield Utd – Swansea | 1:2 (koniec) |
Porto – Aves | 3:1 (koniec) |
finał
Siarka Tarnobrzeg
1:0
(0:0)
Olimpia Grudziądz
Sebastian Zuba
Gole:
70. Radulij
Sędziowie: Bielawski – Kasprzyk, Wiejowski, Markiewicz
Widownia:
Kartki: 42. Radulij (SRK), 60. Janeczko (SRK), 89. Maik (SRK) – 60. Kaczmarek (OLG), 73. Witasik (OLG), 84. Kita (OLG), 90+4. Nakrosius (OLG)
Spudłowany karny!:
Siarka Tarnobrzeg:
Krupa – Nadolski, Radulj (93. Woźniak), Ropski, Janeczko (63. Kargulewicz), Duda, Maik, Gębalski (89. Płatek), Kubowicz (C), Drobot, Głaz
Zmiany: Kieliszek, Galara, Świderski, Płatek, Kargulewicz, Bierzało, Woźniak
Trener:
Olimpia Grudziądz: Muzyk – Wawszczyk, Kaczmarek (C), Papikyan, Śmietanko (77. Poręba), Hirsz, Marzec (67. Kita), Ciechanowski, Nakrosius, Witasik, Handzlik (77. Wełna)
Zmiany: Brylewski, Gabor, Kita, Kamiński, Wełna, Rumiński, Poręba
Trener:
Zmiany: Kieliszek, Galara, Świderski, Płatek, Kargulewicz, Bierzało, Woźniak
Trener:
Olimpia Grudziądz: Muzyk – Wawszczyk, Kaczmarek (C), Papikyan, Śmietanko (77. Poręba), Hirsz, Marzec (67. Kita), Ciechanowski, Nakrosius, Witasik, Handzlik (77. Wełna)
Zmiany: Brylewski, Gabor, Kita, Kamiński, Wełna, Rumiński, Poręba
Trener:
Sędziowie: Bielawski – Kasprzyk, Wiejowski, Markiewicz
Widownia:
Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Śmietanko, na boisku pojawia się Poręba.
Strzelcem bramki KAMIL RADULIJ.
Pięknym uderzeniem z dystansu w okienko popisał się KAMIL RADULIJ i piłka ląduje w siatce.
Żółtą kartkę otrzymuje Kaczmarek (Olimpia Grudziądz).
Siarka Tarnobrzeg: Krupa – Nadolski, Radulj, Ropski, Janeczko, Duda, Maik, Gębalski, Kubowicz (C), Drobot, Głaz
Rezerwowi: Kieliszek, Galara, Świderski, Płatek, Kargulewicz, Bierzało, Woźniak
Olimpia Grudziądz: Muzyk – Wawszczyk, Kaczmarek (C), Papikyan, Śmietanko, Hirsz, Marzec, Ciechanowski, Nakrosius, Witasik, Handzlik
Rezerwowi: Brylewski, Gabor, Kita, Kamiński, Wełna, Rumiński, Poręba
Sędziowie: Bielawski – Kasprzyk, Wiejowski, Markiewicz.
Oba zespoły zamierzają powalczyć o komplet punktów, dlatego zapowiadają się nam spore emocje.
Na efekty nie trzeba było długo czekać i po dwóch pierwszych kolejkach przyjezdni mają na swoim koncie komplet punktów.