Bytovia – Podbeskidzie 1:1 (koniec) | Warta – ŁKS 0:2 (koniec) | GKS K. – Jastrzębie 0:1 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
1:1 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sobota 25.08.2018, 16:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna 1 Liga • Runda 7

Podział punktów w Bytowie. Podbeskidzie odpowiedziało krótko po przerwie na gola zdobytego przez gospodarzy w pierwszej połowie i jednocześnie ustaliło wynik na 1:1. (17:55:55)

90+4

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Wolski (MKS Bytovia Bytów).

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Wróbel (MKS Bytovia Bytów).

90
    Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

89
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Sierpina, na boisku pojawia się Goncerz.

79
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Burkhardt, na boisku pojawia się Wolski.

78
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Mystkowski, na boisku pojawia się Płacheta.

74
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Letniowski, na boisku pojawia się Jaroch.

74
    Żółtą kartkę otrzymuje Sabala (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

71
    Żółtą kartkę otrzymuje Rakowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

66
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Procyszyn, na boisku pojawia się Hebel.

62
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Bąk, na boisku pojawia się Kozak.

60
    Żółtą kartkę otrzymuje Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

52
    Żółtą kartkę otrzymuje Kuzdra (MKS Bytovia Bytów).

49
    Gol dla Podbeskidzia!
    Strzelcem bramki VALERIJS SABALA.

46

Dzięki trafieniu Mateusza Kuzimskiego na prowadzeniu po 45 minutach jest drużyna Adriana Stawskiego. To ona zdołała zdobyć gola w dość chaotycznej pierwszej połowie i po przerwie postara się przynajmniej przypilnować przewagi.

Gole: 39. Kuzimski – 49. Sabala

Kartki:   52. Kuzdra (BTW), 90+1. Wróbel (BTW), 90+3. Wolski (BTW) – 60. Sierpina (POD), 71. Rakowski (POD), 74. Sabala (POD)

MKS Bytovia Bytów: Witan – Kuzdra, Wróbel, Dampc, Witkowski – Procyszyn (66. Hebel), Duda – Burkhardt (79. Wolski), Letniowski (74. Jaroch), Jakóbowski – Kuzimski.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Leszczyński – Jaroch, Komor, Jończy, Moskwik – Guga, Rakowski – Bąk (62. Kozak), Mystkowski (78. Płacheta), Sierpina (89. Goncerz) – Sabala.

Zmiany: Fabisiak – Modelski, Rzuchowski, Kozak, Goncerz, Bougaidis, Płacheta.

Sędziowie: Dominik Sulikowski (Gdańsk)