Varna City – Rekord 1:2 (koniec)
Varna City Futsal Club
1:2 (1:1)
Rekord Bielsko-Biała
Niedziela 02.09.2018, 18:00 • Hala pod Dębowcem, Bielsko-Biała • Liga Mistrzów • 3. runda

Rekord zwycieża mecz, a co za tym idzie calą grupę eliminacyjną! Kolejna runda to faza grupowa rozgrywana w Rydze. Dziękuję za uwagę! (19:37:49)

40

35
    Do końca spotkania pozostało pięć minut efektywnego czasu gry. Wszystko wskazuje na to, że Rekord wygra grupę i awansuje dalej!

29
    Gol dla Rekordu!
    Strzelcem bramki BIEL.

21

Do przerwy remis. Nie jest to dający spokój rezultat, dobrze byłoby, żeby Rekord zaczął grać skuteczniej.

20

19
    Zespół Varna City właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki KARAGEORGIEV.

12
    Strzelcem bramki KUBIK.

10
    Po dziesięciu minutach bez goli w Bielsku-Białej .Przypomnijmy, że taki rezultat premiuje awansem Rekord.

1

Czas na decydujące starcie o miejsce w futsalowej Lidze Mistrzów. Rekord nie może meczu przegrać, aby awansować i trzeba przyznać, że jest faworytem. Będziemy informować o zmianach wyniku w tym meczu.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 19. Karageorgiev – 12. Kubik, 29. Biel

Varna City Futsal Club: Iliev – Petev, Gerenski, D. Dimov. Karagerogiev, Petrov, Asad, Stoykov, Nestorom, Radev, Ivanom, Kosev, Marev, P. Dimov
    Rekord Bielsko-Biała: Nawrat, Kałuża – Popławski, Bondar, Budniak, Marek, Janovsky, Kubik, Alex Viana, Surmiak, Biel, Mura, Dudek, Gąsior