Pogoń Sdl. – Resovia 1:3 (koniec) | Siarka T. – ROW Rybnik 0:2 (koniec) | Radomiak – Gryf 3:0 (koniec)
Skra – Stal S. W. 3:2 (koniec) | GKS Bełchatów – Rozwój 2:1 (koniec) | Olimpia G. – Olimpia E. 3:0 (koniec)
Widzew – Górnik Ł. 3:0 (koniec)
Radomiak Radom
3:0 (2:0)
Gryf Wejherowo
Sobota 08.09.2018, 17:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 2. Liga • Runda 9

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

W ramach 9. kolejki II ligi Radomiak Radom podejmie drużynę Gryfa Wejherowo. Faworytem tego spotkania będą gospodarze, lecz przyjezdni wcale nie stoją na straconej pozycji.

Drużyna z Wejherowa w tym sezonie punktuje przede wszystkim u siebie. Na własnym stadionie Gryf ugrał 11 z 12 oczek.

Podobnie jest z Radomiakiem. Zieloni przed własną publiką zdobyli 10 z 14 punktów, które mają w dorobku.

W poprzednim sezonie ekipa z północy kraju niespodziewanie triumfowała w Radomiu (1:0). Czy i tym razem Gryf sprawi niespodziankę?

Początek meczu o godzinie 17:00. Zapraszamy na naszą relację!

Witam ze stadionu MOSiR w Radomiu!

Zaraz poznamy składy obu drużyn.

Radomiak Radom:
    Haluch – Klabnik, Grudniewski, Świdzikowski, Jakubik, Kaput, Makowski, Szuprytowski, Wawszczyk, Leandro, Suchanek

Rezerwowi: Bielikow, Kucharski, Winsztal, Filipowicz, Pietroń, Luz, Mikita

Gryf Wejherowo:
    Więckowicz – Bury, Gulczyński, Liberacki, Goerke, Chwastek, Kozira, Kołc, Włodyka, Rogalski, Czychowski

Rezerwowi: Leleń, Brzuzy, Machol, Ewertowski, Ryk, Sikorski, Niciński

Sędziowie: Damian Gawęcki (Kielce).

Trwa rozgrzewka.

Zawodnicy już przygtowują się do pierwszego gwizdka sędziego. Zaraz zaczynamy.

1

1
    Od środa gospodarze.

3
    Od pierwszych minut atakują Zieloni. Gryf jednak bardzo dobrze gra w obronie.

5
    Faulowany Szuprytowski. Do bramki Gryfa około 25 metrów. Będzie okazja!

6
    PIłka ląduje prosto w mur. Nieudany strzał Szuprytowskiego.

8
    Radomiak naciska rywala. Piłka opuszcza plac gry. Będzie aut dla Radomiaka.

10
    Wawszczyk ucierpiał w starciu z rywalem. Będzie chiwla przerwy. Zawodnik Radomiaka opuszcza boisko na noszach. Wygląda to nieciekawie.

12
    Jednak zmiana nie była konieczna. Jakub Wawszczyk wraca do gry.

14
    Wawszycz pdaje piłkę tuż przed polem karbym do Suchanka, ale ten nie trafił czytso w piłkę.

16
    Radomiak traci piłkę na własnej połowie. Zrobiło się niebezpiecznie, ale Haluch ładnie poradził sobie z tym strzałem.

18
    Leo leży w polu karnym Gryfa. Sędzia nie sięgnął po gwizdek.

20
    Kolejna akcja Radomiaka. Leandro w polu karnym Gryfa jednak sobie nie poradził.

22
    Tempo trochę siadło. Haluch nie ma zbyt wiele roboty jak do tej pory. Gryf próbuje wyjść z kontrą, ale Radomiak świetnie radzi sobie w obronie.

24
    Gol dla Radomiaka!
    RAFAŁ MAKOWSKI dostał piłkę i poprowadził ją aż pod bramkę rywala. Bardzo mocny stzrał prosto w światło bramki! Radomiak prowadzi 1:0!

27
    Daleko wyrzucona piłka. Łapie ją pewnie Haluch.

28
    Kaput wywalczył piłkę w polu karnym Gryfa. Obrona broni...ręką! Będzie karny!

29
    Kartą ukarany jeszcze zawodnik gości Gulczyński. W 10 grać będzie Gryf.

30
    Bez najmniejszych problemów LEANDRO trafia wsamo okienko i daje Radomiakowi dwu bramkową przewagę.

32
    Gryf musi się obudzić i powalczyć jeżeli chce mieć jakieś szanse na wygranie tego spotkania.

34
    Faul na Więckowiczu.

36
    Walczył o piłkę Jakubik, ale nie udało się pomyślnie zakończyć tej akcji.

38
    Wolny dla Gryfa. Ta akcja nie mogła się udać . Zupełne nieporozumienie po stronie zawodników z Wejherowa.

40
    Groźna sytuacja Gryfa. Akcja lewym skrzydłem zakończona dośrodkowaniem. Dobrze w obronie gospodarze. Jeszcze rzut rożny.

42
    Minimalnie obok bramki strzela Szuprytowski.

44
    Goście nie mogą utrzymać się przy piłce. Chyba wtej połowie już nic nie wskórają.

45+1
    Sędzia doliczył 3 minuty.

45+2
    Leandro uderza tuż obok bramki. Zabrakło na prawdę niewiele. Za chwilę próbował jeszcze Suchanek.

45+3

Pierwsza połowa to świetna gra gospodarzy, kórzy całkowicie zdominowali zawodników Gryfa. Mamy nadzieję, że druga odsłona tego meczu nie będzie już jednostronnym widowiskiem. Zapraszam za kilka minut!

46

46
    Rozpoczeli goście.

46
    Rogalski zmieniony przez Ewertowskiego.

48
    Jak na razie obie ekipy podchodzą do piłki z szacunkiem. Nikt nie chce popełnić głupiego błędu.

51
    Dośrodkowanie w pole karne Szuprytowskiego zakończone strzałm w słupek! Zrobiło się gorąco!

54
    Haluch broni teraz bardzo dobry strzał Czychowskiego. Pierwsza dobra akcja Gryfa w tym spotkaniu.

56
    Dobre dośrodkowanie w pole karne Jakubika, ale zabrakło zawodnika który zamknąłby tą akcję.

58
    Szuprytowski na spalonym.

60
    Haluch wybija piłkę i odważnie teraz broni swojej bramki. Radomiak dziś gra na prawdę dobry mecz.

63
    Gryf fauluje w pou karnym Radomiaka. Od bramki Haluch.

65
    Makowski blokowany. Jeszcze dobitka Szuprytowskiego, ale niecelnie.