Wisła Pł. – Miedź | 2:2 (koniec) | | | Piast – Arka | 1:0 (koniec) | | | Wisła K. – Lechia | 5:2 (koniec) |
GKS T. – Podbeskidzie | 2:2 (koniec) | | | Jastrzębie – Garbarnia | 1:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Stomil | 2:1 (koniec) |
Sandecja – Bytovia | 1:1 (koniec) |
Rozwój – Olimpia G. | 1:2 (koniec) | | | Toruń – Pogoń Sdl. | 3:0 (koniec) | | | Stal S. W. – Ruch | 2:2 (koniec) |
Resovia – Siarka T. | 3:0 (koniec) | | | ROW Rybnik – Radomiak | 2:2 (koniec) | | | Górnik Ł. – Olimpia E. | 2:1 (koniec) |
Znicz – GKS Bełchatów | 1:0 (koniec) | | | Widzew – Błękitni | 4:2 (koniec) |
Sokół – Olimpia Z. | 4:1 (koniec) |
Gać – Polkowice | 0:4 (koniec) |
Tottenham – Liverpool | 1:2 (koniec) | | | Bournemouth – Leicester | 4:2 (koniec) | | | Huddersfield Town – Crystal Palace | 0:1 (koniec) |
Chelsea – Cardiff | 4:1 (koniec) | | | Man City – Fulham | 3:0 (koniec) | | | Newcastle – Arsenal | 1:2 (koniec) |
Watford – Man Utd | 1:2 (koniec) |
Inter – Parma | 0:1 (koniec) | | | Napoli – Fiorentina | 1:0 (koniec) | | | Frosinone – Sampdoria | 0:5 (koniec) |
Atletico – Eibar | 1:1 (koniec) | | | Sociedad – FC Barcelona | 1:2 (koniec) | | | Valencia – Real Betis | 0:0 (koniec) |
Bilbao – Real Madryt | 1:1 (koniec) |
Bayern – Bayer | 3:1 (koniec) | | | Düsseldorf – Hoffenheim | 2:1 (koniec) | | | Mainz – Augsburg | 2:1 (koniec) |
RB Lipsk – Hannover | 3:2 (koniec) | | | Wolfsburg – Hertha | 2:2 (koniec) | | | Borussia M. – Schalke 04 | 2:1 (koniec) |
Caen – Lyon | 2:2 (koniec) | | | Amiens – Lille | 2:3 (koniec) | | | Dijon – Angers | 1:3 (koniec) |
Montpellier – Strasbourg | 1:1 (koniec) | | | Toulouse – Monaco | 1:1 (koniec) |
Příbram – Ołomuniec | 1:0 (koniec) | | | Vik. Pilzno – FC Opava | 1:0 (koniec) |
Slovan – Dunajska | 3:2 (koniec) | | | Spartak T. – MSK Żilina | 1:2 (koniec) | | | Moravce-Vrable – Rużomberok | 1:1 (koniec) |
Senica – AS Trencin | 0:2 (koniec) |
finał
Rozwój Katowice
1:2
(1:1)
Olimpia Grudziądz
78
|
Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Baranowicz, na boisku pojawia się Gembicki.
|
|
71
|
Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Handzilik, na boisku pojawia się Gabor.
|
Gole:
21. Płonka – 32. Witasik, 89. Marzec
Sędziowie: sędzia główny: Sebastian Załęsk, asystent: Krzysztof Nejman, sędzia techniczny: Krzysztof Mandes
Widownia:
Kartki: 22. Kunka (ROZ), 74. Ziętara (ROZ), 83. Nakrosius (ROZ) – 48. Wawszczyk (OLG)
Spudłowany karny!:
Rozwój Katowice:
Golik- Gancarczyk, Gałecki, Lepiarz, Baranowicz, Płonka, Łączek, Marchewka, Mońka, Paszek, Niedojad, Soliński, Wrzesień, Olszewski, Gembicki, Kunka, Kuliński, Kaletka;
Zmiany:
Trener:
Olimpia Grudziądz: Muzyk – Bielawski , Wawszczyk, Witasik, Ciechanowski – Marzec , Nakrošius, Handzlik, Papikyan , Kaczmarek – Kita
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Olimpia Grudziądz: Muzyk – Bielawski , Wawszczyk, Witasik, Ciechanowski – Marzec , Nakrošius, Handzlik, Papikyan , Kaczmarek – Kita
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: sędzia główny: Sebastian Załęsk, asystent: Krzysztof Nejman, sędzia techniczny: Krzysztof Mandes
Widownia:
Dominik Trząsalski