Bars – Chabarowsk | 3:1 (koniec) | | | Niżniekamsk – Władywostok | 1:2 (2:3 po rz. karnych) | | | Niżny Nowogród – Kunlun | 3:2 (po dogrywce) |
Din. Mińsk – Novosibirsk | 5:1 (koniec) | | | Sankt Petersburg – Omsk | 2:3 (1:2 po rz. karnych) | | | Podolsk – Saławat | 3:2 (koniec) |
Philadelphia – NY Rangers | 2:4 (koniec) | | | Tampa – Florida | 6:2 (koniec) | | | Winnipeg – New Jersey | 3:5 (koniec) |
Chicago – Ottawa | 1:2 (koniec) | | | Edmonton – Arizona | 3:2 (po dogrywce) | | | San Jose – Calgary | 3:4 (koniec) |
koniec po rz. karnych (1:2)
SKA Sankt Petersburg
2:3
(1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Avangard Omsk
Składy i statystyki:
13. Koskiranta (Kručinin, S. Plotnikov), 49. Jakupov (Hersley, N. Gusev) – 29. Talbot (Desharnais), 54. K. Semjonov (Pěrežogin, Manukjan), kar. I. Michejev
Sędziowie: Gašilov, Ravodin – Zacharenkov, Šalagin
Widownia: 11 250
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
0:0 Nikolaj Prochorkin (PET)
0:0 David Desharnais (OMS)
2. stan:
1:0 Pavel Dacjuk (PET)
1:1 Sergej Širokov (OMS)
3. stan:
1:1 Nikita Gusev (PET)
1:1 Denis Zernov (OMS)
4. stan:
1:1 Alexej Kručinin (PET)
1:2 Ilja Michejev (OMS)
5. stan:
1:2 Nail Jakupov (PET)
SKA Sankt Petersburg:
Hellberg (Šesťorkin) – Hersley, Gavrikov, Zub, Chafizullin, Zemčonok, Zubarev, Sjomin – Jakupov, Dacjuk (C), N. Gusev – Barabanov, Prochorkin, Kuzmenko – S. Plotnikov (A), Koskiranta, Kručinin – Ketov (A), Kablukov, V. Tichonov – Nikolajev.
Zmiany:
Trener:
Avangard Omsk: Bobkov (Murygin) – Pokka, J. Medveděv (C), Jemelin, Čudinov, Franson, Martynov, Minejev – I. Michejev (A), Zernov (A), Širokov – K. Petrov, K. Semjonov, Pěrežogin – A. Galimov, Stas, Fisenko – Manukjan, Desharnais, Talbot – Jaremčuk.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Avangard Omsk: Bobkov (Murygin) – Pokka, J. Medveděv (C), Jemelin, Čudinov, Franson, Martynov, Minejev – I. Michejev (A), Zernov (A), Širokov – K. Petrov, K. Semjonov, Pěrežogin – A. Galimov, Stas, Fisenko – Manukjan, Desharnais, Talbot – Jaremčuk.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gašilov, Ravodin – Zacharenkov, Šalagin
Widownia: 11 250
Strzelcem zwycięskiej bramki jest ILJA MICHEJEV.
Strzelcem bramki KIRILL SEMJONOV. Asysta Alexandr Pěrežogin, Arťom Manukjan.
Strzelcem bramki NAIL JAKUPOV. Asysta Patrik Hersley, Nikita Gusev.
Strzelcem bramki MAXIME TALBOT. Asysta David Desharnais.
Strzelcem bramki JARNO KOSKIRANTA. Asysta Alexej Kručinin, Sergej Plotnikov.