5:6 (3:2)
AZS UŚ Katowice
Poniedziałek 01.10.2018, 20:00FOGO Futsal Ekstraklasa • 2. runda

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy com! (21:45:11)

Historia lubi się powtarzać. W zeszłym sezonie gdańszczanie nie wygrali meczu prowadząc 5:1, teraz mieli 5:2 a zakończyli spotkanie porażką. Zabójcze dwie minuty katowiczan przesadziły o wyniku tego spotkania.

39:59
    Za faul upomniany Horbacz.

39:38
    Zablokowane uderzenie z dystansu Wesserlinga.

39:13
    Lasik obronił strzał Krefta. Chciał uruchomić kontrę, ale wybronili się miejscowi.

38:49
    Timeout dla gości.

38:14
    Mocne uderzenie Krefta zablokowane przez Piskorza. Piłka po tym zdarzeniu leciała w stronę pustą bramkę gospodarzy, lecz jednak ją nieznacznie minęła!

38:00
    Żółta kartka dla Podobińskiego.

37:10
    Gdańszczanie grają z lotnym golkiperem!

36:36
    Uderzenie z prawej strony Wojtyny zablokowane przez Poźniaka. Dalej w ataku goście.

35:15
    Gol dla AZS-u UŚ!

Co się odwlecze to nie uciecze! KRZYSZTOF PISKORZ zakończył celnym strzałem kolejną składną akcję gości.

34:40
    Już mogli prowadzić przyjezdni! Najpierw piłka po kontrze minimalnie minęła bramkę AZS UG a kilka chwil później trafiła w słupek!

33:54

Powtórka z rozrywki można powiedzieć patrząc na wynik z poprzedniego sezonu. ADAM JONCZYK dostał piłkę tuż przed bramką i z tej okazji skrzętnie skorzystał. Remis w Gdańsku!

33:26

Dobrze rozegrany korner przez gości. W efekcie ADAM JONCZYK z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki!

33:23
    Strzelić z lewego skrzydła Podobiński, odbija piłkę na rzut rożny Sasiak.

33:08
    Ładnie rozgrywali piłkę teraz na połowie rywala przyjezdni, ale zabrakło uderzenia.

32:08
    Przejęli piłkę przyjezdni i po chwili Jonczyk znalazł się sam przed bramkarzem, ale
    nie dał się pokonać Sasiak!

31:50
    Długo teraz rozgrywają piłkę na swojej połowie miejscowi, czas działa na ich korzyść.

Jarosław Kowalski

Gole: 5. Wesserling, 6. Osiński, 20. Wesserling, 23. Horbacz, 26. Kreft – 5. Piskorz, 8. Dubiel, 30. Piskorz, 34. Jonczyk, 34. Jonczyk, 36. Piskorz

Kartki:   23. Wesserling (GDA), 40. Horbacz (GDA) – 38. Podobiński (KAT)

AZS UG Gdańsk: Sasiak – Osiński, Kreft, Olszewski, Wesserling, Poźniak, Horbacz, Kawka, Szmydki, Wardowski, Bławat, Rafalski, Chodorowski
    AZS UŚ Katowice: Lasik – Jasiński, Podobiński, Szczurek, Jonczyk, Gładczak, Musiał, Wojtyna, Bednarczyk, Dubiel, Hewlik, Gruszczyński, Piskorz