Azoty – Gwardia | 34:22 (koniec) |
finał
KS Azoty-Puławy
34:22
(16:12)
COROTOP Gwardia Opole
57
|
Kara dla KS Azoty-Puławy (Krzysztof Łyżwa). (31:21)
|
|
44
|
Kara dla KS Azoty-Puławy (Łukasz Rogulski). (24:16)
|
|
30
|
Kara dla KPR Gwardia Opole (Mindaugas Tarcijonas). (15:12)
|
|
27
|
Kara dla KPR Gwardia Opole (Wiktor Kawka). (13:11)
|
|
21
|
Kara dla KS Azoty-Puławy (Ante Kaleb). (9:8)
|
|
19
|
Kara dla KPR Gwardia Opole (Mateusz Jankowski). (7:7)
|
|
8
|
Kara dla KPR Gwardia Opole (Jan Klimków). (4:3)
|
KS Azoty-Puławy | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
1 | B | W. Bogdanow | 1/0 | 0 | 0 | ||
81 | B | W. Koszowy | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | K | P. Grzelak | 0/0 | 0 | 0 | ||
98 | LS | P. Jarosiewicz | 3/1 | 0 | 0 | ||
7 | PR | A. Kaleb | 2/0 | 0 | 1 | ||
25 | K | T. Kasprzak | 1/0 | 0 | 0 | ||
10 | ŚR | K. Łyżwa | 0/0 | 0 | 1 | ||
21 | ŚR | P. Masłowski | 3/0 | 0 | 0 | ||
11 | PS | J. Matulić | 3/0 | 0 | 0 | ||
8 | PR | M. Panić | 4/0 | 0 | 0 | ||
9 | LR | P. Podsiadło | 6/0 | 0 | 0 | ||
34 | LR | N. Prce | 2/0 | 0 | 0 | ||
19 | K | Ł. Rogulski | 0/0 | 0 | 1 | ||
88 | PS | M. Seroka | 2/1 | 0 | 0 | ||
13 | LS | A. Skrabania | 5/0 | 0 | 0 | ||
22 | PR | W. Titow | 2/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 34/2 | 0 | 3 | 3 | 0 | ||
COROTOP Gwardia Opole | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | A. Malcher | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | D. Skrzypczyk | 0/0 | 0 | 0 | ||
18 | K | M. Jankowski | 7/0 | 0 | 1 | ||
20 | LR | W. Kawka | 2/0 | 0 | 1 | ||
10 | K | J. Klimków | 1/0 | 0 | 1 | ||
8 | LR | A. Łangowski | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | PS | M. Lemaniak | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | PS | P. Mauer | 2/0 | 1 | 0 | ||
22 | LS | M. Milewski | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | ŚR | K. Mokrzki | 3/0 | 0 | 0 | ||
23 | ŚR | M. Morawski | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | LS | K. Siwak | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | K | M. Tarcijonas | 0/0 | 0 | 1 | ||
19 | PR | P. Zadura | 4/0 | 0 | 0 | ||
7 | ŚR | M. Zarzycki | 3/0 | 0 | 0 | ||
17 | LR | J. Zieniewicz | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 22/0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
KS Azoty-Puławy:
Bogdanow, Koszowy – Kaleb, Łyżwa, Masłowski, Panić, Podsiadło, Prce, Titow, Matulić, Jarosiewicz, Seroka, Skrabania, Grzelak, Kasprzak, Rogulski.
Zmiany:
Trener:
COROTOP Gwardia Opole: Malcher, Skrzypczyk – Kawka, Łangowski, Mokrzki, Morawski, Zadura, Zarzycki, Zieniewicz, Lemaniak, Mauer, Milewski, Siwak, Jankowski, Klimków, Tarcijonas.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
COROTOP Gwardia Opole: Malcher, Skrzypczyk – Kawka, Łangowski, Mokrzki, Morawski, Zadura, Zarzycki, Zieniewicz, Lemaniak, Mauer, Milewski, Siwak, Jankowski, Klimków, Tarcijonas.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Patrycja Smolarczyk