MMTS – Arka 25:19 (koniec) | Zagłębie – Pogoń 30:25 (koniec) | Stal – Chrobry 24:30 (koniec)
Handball Stal Mielec
24:30 (15:15)
KGHM Chrobry Głogów
Sobota 06.10.2018, 18:00 • Hala MOSiR, Mielec • Orlen Superliga mężczyzn • 6. kolejka

Mimo bardzo wyrównanej pierwszej połowy spotkania, jego druga część należała już zdecydowanie do drużyny gości. Stachera na bramce znakomicie bronił rzuty ofensywy Mielczan, a Krzysztofik okazał się niemal bezbłędny na kole. To połączenie sprawiło, że Głogowianie dominowali w tej części spotkania i zasłużenie wygrali dzisiejsze starcie. (19:44:32)

Koniec meczu. (24:30)
    60
    Mamy i bramkę meczu rzuconą na sekundę przed końcem meczu! Bartczak podaniem zza pleców znalazł Krzysztofika na szóstym metrze, a ten pewnym rzutem posłał piłkę do bramki. (24:30)

60
    Stachera broni na 30 sekund przed końcem spotkania. (24:29)

59
    Mochocki rzutem z biodra posłał piłkę delikatnie ponad bramką rywali. (24:29)

58
    Krzysztofik obija poprzeczkę. (24:29)
    57
    Szybka odpowiedź Mielczan. Rzucał Krępa z szóstego metra. (24:29)
    57
    Niesamowita bramka Babicza! Piłka odbita od obu słupków trafia ostatecznie do bramki Stali. (23:29)
    57
    Kowalczyk trafia zaraz obok biodra Stachery zachowując stuprocentową skuteczność w swoich rzutach karnych w tym spotkaniu. (23:28)

57
    Oraz chwilę wcześniej dwie minuty otrzymał Sadowski. Głogowianie w piątkę na boisku. (22:28)

56
    Dwie minuty dla Makowiejewa. (22:28)

56
    Co za akcja. Najpierw fenomenalna obrona Wiśniewskiego, a potem obicie słupka przez Babicza. Mielczanie przejmują piłkę. (22:28)
    55
    Kowalczyk z siódmego metra po raz piąty w tym spotkaniu. (22:28)
    55
    Podczas tej kontry prowadzonej przez Wawrzyniaka już bez szans był Tomasz Wiśniewski. (21:28)

54
    Znakomicie broni Wiśnia. Wynik pozostaje niezmienny od ponad 4 minut! (21:27)

53
    Znakomita akcja kombinacyjna! Wilk jednak przekroczył linię szóstego metra. Piłka dla Głogowian. (21:27)

53
    Wiśnia nie daje się przelobować. Znakomita obrona! (21:27)

52
    Bliski wyjścia z kontrą był Mochocki. Niefortunnie jednak piłka ląduje poza linią boczną. (21:27)