Holandia – Niemcy | 3:0 (koniec) |
Słowacja – Czechy | 1:2 (koniec) | | | Irlandia – Dania | 0:0 (koniec) |
Norwegia – Słowenia | 1:0 (koniec) | | | Bułgaria – Cypr | 2:1 (koniec) |
Gruzja – Andora | 3:0 (koniec) | | | Łotwa – Kazachstan | 1:1 (koniec) | | | Armenia – Gibraltar | 0:1 (koniec) |
Macedonia Płn. – Liechtenstein | 4:1 (koniec) |
Wigry – GKS T. | 2:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Bytovia | 1:1 (koniec) | | | Chrobry – Stal M. | 0:0 (koniec) |
ROW Rybnik – Olimpia G. | 1:1 (koniec) | | | Resovia – GKS Bełchatów | 0:0 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Siarka T. | 2:1 (koniec) |
Stal S. W. – Rozwój | 4:0 (koniec) | | | Górnik Ł. – Znicz | 2:2 (koniec) | | | Widzew – Skra | 2:0 (koniec) |
Sokół – Świt NDM | 2:0 (koniec) |
Gwardia K. – Pogoń II | 1:3 (koniec) |
Pardubice – Jablonec | 1:2 (koniec) |
finał
Pogoń Siedlce
2:1
(2:0)
Siarka Tarnobrzeg
87
|
Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Wiktoruk, na boisku pojawia się Barciak.
|
|
77
|
Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Rybski, na boisku pojawia się Marciniec.
|
|
75
|
Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Drobot, na boisku pojawia się Woźniak.
|
|
74
|
Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Mójta, na boisku pojawia się Walków.
|
|
66
|
Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Sitek, na boisku pojawia się Świderski.
|
|
64
|
Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Mosiejko, na boisku pojawia się Margol.
|
|
55
|
Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Płatek, na boisku pojawia się Maik.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Bierzało, na boisku pojawia się Ropski.
|
Gole:
5. Paluchowski, 13. Rybski – 60. Ropski
Sędziowie: Sylwestrzak, Zalewski, Hnatkiewicz, Nowak
Widownia: 1153
Kartki: 90+2. Margol (SDL), 90+2. Marciniec (SDL) – 28. Bierzało (SRK), 83. Janeczko (SRK)
Spudłowany karny!:
Pogoń Siedlce:
Misztal – Pazio, Wichtowski, Przystalski, Brągiel – Bochnak, Wiktoruk (87. Barciak), Rybski (77. Marciniec), Mosiejko (64. Margol), Mójta (74. Walków) – Paluchowski
Zmiany: Smołuch, Garyga, Margol, Walków, Marciniec, Łydkowski, Barciak
Trener:
Siarka Tarnobrzeg: Krupa – Duda, Bierzało (46. Ropski), Kubowicz – Drobot (75. Woźniak), Nadolski, Płatek (55. Maik), Radulj, Janeczko – Gębalski, Sitek (66. Świderski)
Zmiany: Kieliszek, Ropski, Galaria, Świderski, Maik, Kargulewicz, Woźniak
Trener:
Zmiany: Smołuch, Garyga, Margol, Walków, Marciniec, Łydkowski, Barciak
Trener:
Siarka Tarnobrzeg: Krupa – Duda, Bierzało (46. Ropski), Kubowicz – Drobot (75. Woźniak), Nadolski, Płatek (55. Maik), Radulj, Janeczko – Gębalski, Sitek (66. Świderski)
Zmiany: Kieliszek, Ropski, Galaria, Świderski, Maik, Kargulewicz, Woźniak
Trener:
Sędziowie: Sylwestrzak, Zalewski, Hnatkiewicz, Nowak
Widownia: 1153
Kamil Ułasiuk
@kamilulasiuk