Szkocja – Portugalia | 1:3 (koniec) |
Polska – Włochy | 0:1 (koniec) |
Rosja – Turcja | 2:0 (koniec) |
Rumunia – Serbia | 0:0 (koniec) | | | Izrael – Albania | 2:0 (koniec) | | | Litwa – Czarnogóra | 1:4 (koniec) |
Azerbejdżan – Malta | 1:1 (koniec) | | | Wyspy Owcze – Kosowo | 1:1 (koniec) |
Gryf – Olimpia E. | 0:2 (koniec) |
finał
Rosja
2:0
(1:0)
Turcja
90+2
|
Zmiana w drużynie Rosja: z boiska schodzi Alexandr Golovin, na boisku pojawia się Dmitrij Poloz.
|
|
84
|
Zmiana w drużynie Turcja: z boiska schodzi Oğuzhan Özyakup, na boisku pojawia się Yunus Malli.
|
|
82
|
Zmiana w drużynie Rosja: z boiska schodzi Aleksiej Ionow, na boisku pojawia się Ruslan Kambolov.
|
|
75
|
Zmiana w drużynie Turcja: z boiska schodzi Hasan Ali Kaldırım, na boisku pojawia się Ömer Bayram.
|
|
71
|
Zmiana w drużynie Rosja: z boiska schodzi Daler Kuzjajev, na boisku pojawia się Dienis Czeryszew.
|
|
63
|
Zmiana w drużynie Turcja: z boiska schodzi Mahmut Tekdemir, na boisku pojawia się Berkay Özcan.
|
Gole:
20. Neustädter, 78. Czeryszew (Golovin)
Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 5:5. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 4:0. Foule: 11:10.
Sędziowie: Raczkowski – Obukowicz, Siejka (vš. Polsko)
Widownia:
Kartki: 55. Golovin (RUS) – 37. Kaldırım (TUR), 54. Tosun (TUR)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 5:5. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 4:0. Foule: 11:10.
Rosja:
Guilherme – Mário Fernandes, Neustädter, Džikija, Kudrjašov – Gazinskij, Zobnin – Ionow (82. Kambolov), Golovin (90+2. Poloz), Kuzjajev (71. Czeryszew) – Dziuba (C).
Zmiany: Luněv, Šunin – Dzagojew, Czeryszew, Kambolov, Al. Mirančuk, Poloz, Rauš, Siemionow, Smolnikow, Sorokin, A. Zabolotnyj.
Trener:
Turcja: Bolat – Celik, Aziz, Söyüncü, Kaldırım (75. Bayram) – Tekdemir (63. Özcan), Yokuşlu – Ünder, Özyakup (C) (84. Malli), Çalhanoğlu – Tosun.
Zmiany: Akkan, Kirintili – K. Ayhan, Bayram, Ersoy, Gürler, Malli, Özbayraklı, Özcan, Serbest, Ünal, Yazıcı.
Trener:
Zmiany: Luněv, Šunin – Dzagojew, Czeryszew, Kambolov, Al. Mirančuk, Poloz, Rauš, Siemionow, Smolnikow, Sorokin, A. Zabolotnyj.
Trener:
Turcja: Bolat – Celik, Aziz, Söyüncü, Kaldırım (75. Bayram) – Tekdemir (63. Özcan), Yokuşlu – Ünder, Özyakup (C) (84. Malli), Çalhanoğlu – Tosun.
Zmiany: Akkan, Kirintili – K. Ayhan, Bayram, Ersoy, Gürler, Malli, Özbayraklı, Özcan, Serbest, Ünal, Yazıcı.
Trener:
Sędziowie: Raczkowski – Obukowicz, Siejka (vš. Polsko)
Widownia: