Szkocja – Portugalia | 1:3 (koniec) |
Polska – Włochy | 0:1 (koniec) |
Rosja – Turcja | 2:0 (koniec) |
Rumunia – Serbia | 0:0 (koniec) | | | Izrael – Albania | 2:0 (koniec) | | | Litwa – Czarnogóra | 1:4 (koniec) |
Azerbejdżan – Malta | 1:1 (koniec) | | | Wyspy Owcze – Kosowo | 1:1 (koniec) |
Gryf – Olimpia E. | 0:2 (koniec) |
finał
Rumunia
0:0
(0:0)
Serbia
90
|
Żółtą kartkę otrzymuje Nikola Milenković (Serbia).
|
|
80
|
Żółtą kartkę otrzymuje Aleksandar Mitrović (Serbia).
|
|
70
|
Żółtą kartkę otrzymuje Razvan Marin (Rumunia).
|
|
65
|
Żółtą kartkę otrzymuje Milan Rodić (Serbia).
|
|
45+3
|
Żółtą kartkę otrzymuje Alexandru Maxim (Rumunia).
|
|
44. Tamas (RUM)
|
||
44
|
Czerwona kartka dla Tamas (Rumunia).
|
Gole:
Posiadanie piłki: 27 % : 73 %.
Strzały celne: 1:2. Strzały niecelne: 0:3. Rzuty rożne: 0:9. Spalone: 0:2. Foule: 4:9.
Sędziowie: Blom – van de Ven, Schaap (všichni Nizozemsko)
Widownia:
Kartki: 45+3. Maxim (RUM), 70. Marin (RUM) – 65. Rodić (SRB), 80. Mitrović (SRB), 90. Milenković (SRB) 44. Tamas (RUM)
Spudłowany karny!: 45+2. Tadić (SRB), nietrafiony
Posiadanie piłki: 27 % : 73 %.
Strzały celne: 1:2. Strzały niecelne: 0:3. Rzuty rożne: 0:9. Spalone: 0:2. Foule: 4:9.
Rumunia:
Tatarusanu – Manea, Tamas, Sapunaru (C), Tosca – Baluta, Marin – Maxim (71. Rotariu), Stanciu, Dragus (45+3. Nedelcearu) – Tucudean (80. Keseru)
Zmiany: Nita, Pantilimon – Bancu, Benzar, Keseru, Mitrita, Nedelcearu, Rotariu, Stoian, Tanase
Trener:
Serbia: Rajković – Rukavina, Milenković, Veljković, Rodić (77. Miletić) – Lukić, Maksimović – Gaćinović (63. Milinković-Savić), Tadić (C), Radonjić – Mitrović
Zmiany: Jovanović, Dmitrović – Jovičić, Kostić, Miletić, Milinković-Savić, Prijović, Spajić, Vuković, Živković
Trener:
Zmiany: Nita, Pantilimon – Bancu, Benzar, Keseru, Mitrita, Nedelcearu, Rotariu, Stoian, Tanase
Trener:
Serbia: Rajković – Rukavina, Milenković, Veljković, Rodić (77. Miletić) – Lukić, Maksimović – Gaćinović (63. Milinković-Savić), Tadić (C), Radonjić – Mitrović
Zmiany: Jovanović, Dmitrović – Jovičić, Kostić, Miletić, Milinković-Savić, Prijović, Spajić, Vuković, Živković
Trener:
Sędziowie: Blom – van de Ven, Schaap (všichni Nizozemsko)
Widownia: