Industria – HC Vardar | 31:27 (koniec) | | | Dinamo – Orlen Wisła | 24:21 (koniec) |
Gwardia – Gorenje Velenje | 23:21 (koniec) |
Wybrzeże – Stal | 29:23 (koniec) | | | Chrobry – Zagłębie | 23:19 (koniec) |
Młyny Stoisław – KPR G.K. | 33:28 (koniec) | | | KPR Ruch – KPR J.G. | 21:31 (koniec) | | | Piotrcovia – MKS Perła | 24:35 (koniec) |
finał
Dinamo Bukareszt
24:21
(13:10)
Orlen Wisła Płock
8
|
Żółta kartka dla Orlen Wisła Płock (Renato Sulić). (4:1)
|
|
3
|
Żółta kartka dla Orlen Wisła Płock (Dan-Emil Racotea). (1:0)
|
|
2
|
Żółta kartka dla Orlen Wisła Płock (Michał Daszek). (1:0)
|
|
2
|
Żółta kartka dla Dinamo Bukareszt (Ghalehmirz Mousavi). (1:0)
|
Dinamo Bukareszt | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
12 | B | S. Grigoras | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | M. Missáví | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | ŚR | K. Alavíní | 4/0 | 0 | 1 | ||
9 | PR | A. Bannour | 7/0 | 1 | 0 | ||
4 | LS | H. Descat | 0/0 | 0 | 0 | ||
29 | PS | R. Gavriloaia | 2/0 | 0 | 1 | ||
34 | LR | W. Komogorow | 1/0 | 0 | 0 | ||
47 | LR | A. Kuduz | 3/0 | 0 | 0 | ||
88 | K | G. Mousavi | 0/0 | 0 | 2 | ||
24 | LS | A. Negru | 3/2 | 1 | 0 | ||
27 | ŚR | C. Sandru | 3/0 | 0 | 2 | ||
17 | K | D. Savenco | 0/0 | 0 | 2 | ||
20 | K | A. Szasz | 1/0 | 0 | 1 | ||
44 | PS | M. Zulfić | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 24/2 | 2 | 1 | 9 | 0 | ||
Orlen Wisła Płock | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
24 | B | Á. Borbély | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | A. Morawski | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | PS | M. Daszek | 4/0 | 2 | 0 | ||
17 | PS | M. Góralski | 0/0 | 0 | 0 | ||
6 | LS | P. Krajewski | 1/0 | 0 | 1 | ||
34 | LS | L. Mihić | 4/0 | 0 | 0 | ||
8 | LR | I. Moya Florido | 1/0 | 0 | 0 | ||
14 | ŚR | N. Obradović | 0/0 | 0 | 0 | ||
18 | K | M. Piechowski | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | LR | D. Racotea | 2/0 | 0 | 3 | ||
39 | K | R. Sulić | 1/0 | 0 | 1 | ||
26 | ŚR | M. Tarabochia | 0/0 | 0 | 0 | ||
37 | PR | J. Toledo | 3/0 | 0 | 0 | ||
33 | K | I. Żabič | 5/2 | 2 | 0 | ||
9 | ŚR | O. Zdráhala | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 21/2 | 4 | 3 | 5 | 0 |
Dinamo Bukareszt:
Grigoras, Missaoui – Descat, Bannour, Alouini, Sandru, Szasz, Negru, Gavriloaia, Komogorow, Zulfić, Savenco, Mousavi, Kuduz.
Zmiany:
Trener:
Orlen Wisła Płock: Morawski, Borbely – Daszek, Krajewski, Racotea, Nacho Moya, Zdráhala, Obradović, Góralski, Piechowski, Tarabochia, Żabić, Mihić, de Toledo, Sulić.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Orlen Wisła Płock: Morawski, Borbely – Daszek, Krajewski, Racotea, Nacho Moya, Zdráhala, Obradović, Góralski, Piechowski, Tarabochia, Żabić, Mihić, de Toledo, Sulić.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Piotr Grabowski
@@19pjotr93