Grodno – Eisbären | 2:4 (koniec) | | | Tampere – Djurgården | 5:1 (koniec) | | | JYP – Lugano | 0:1 (koniec) |
Skellefteå – IFK Helsinky | 3:4 (po dogrywce) | | | Storhamar – Trzyniec | 6:2 (koniec) | | | Vienna Capitals – Zürich | 2:6 (koniec) |
Aalborg – Frölunda | 1:5 (koniec) | | | Norimberk – Rouen | 2:5 (koniec) | | | Zug – Kometa Brno | 2:1 (koniec) |
Toronto – Los Angeles | 4:1 (koniec) | | | Montreal – Detroit | 7:3 (koniec) | | | Ottawa – Dallas | 4:1 (koniec) |
Nashville – Minnesota | 4:2 (koniec) |
Jekaterynburg – Barys | 1:2 (koniec) | | | Magnitogorsk – Saławat | 1:2 (po dogrywce) | | | Czelabińsk – Novosibirsk | 2:1 (3:1 po rz. karnych) |
Din. Ryga – Chabarowsk | 0:1 (koniec) | | | Bars – Helsinki | 2:3 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Kunlun | 3:4 (koniec) |
Din. Mińsk – Dyn. Moskwa | 1:3 (koniec) | | | HC Slovan – Władywostok | 4:3 (koniec) | | | Podolsk – Czerepowiec | 4:1 (koniec) |
koniec po dogrywce
Metallurg Magnitogorsk
1:2
(1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)
Saławat Jułajew Ufa
50:01
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Grigorij Panin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
30:28
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Arťom Sergejev – Kara techniczna dla drużyny, nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
07:23
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Jakov Rylov – 2 min., przeszkadzanie).
|
Składy i statystyki:
20. Čibisov (Matuškin) – 11. Kadějkin, 62. Larsen (Omark, Hartikainen)
Sędziowie: Gofman, Sidorenko – Lazarev, Sivov
Widownia: 7 333
Spudłowany karny!:
Metallurg Magnitogorsk:
Košečkin (Zagidulin) – Antipin, Běreglazov, Rylov, Vereščagin, J. Birjukov, Matuškin, Bobrjašov – Mozjakin, Wolski, Jazkov – N. Kuljomin, Rasmussen, Pakarinen – Dorofejev, Ljubimov, Čibisov – Kaletnik, Timkin, Platonov – Platonov.
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Metsola (Karejev) – Panin, Larsen, A. Semjonov, Ar. Sergejev, Koledov, Nazarevič, Jelizarov – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Tkačov, Chochrjakov, Burdasov – Osnovin, Kugryšev, Fjodorov – Soloduchin, V. Žarkov, Kadějkin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Metsola (Karejev) – Panin, Larsen, A. Semjonov, Ar. Sergejev, Koledov, Nazarevič, Jelizarov – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Tkačov, Chochrjakov, Burdasov – Osnovin, Kugryšev, Fjodorov – Soloduchin, V. Žarkov, Kadějkin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gofman, Sidorenko – Lazarev, Sivov
Widownia: 7 333