Grodno – Eisbären | 2:4 (koniec) | | | Tampere – Djurgården | 5:1 (koniec) | | | JYP – Lugano | 0:1 (koniec) |
Skellefteå – IFK Helsinky | 3:4 (po dogrywce) | | | Storhamar – Trzyniec | 6:2 (koniec) | | | Vienna Capitals – Zürich | 2:6 (koniec) |
Aalborg – Frölunda | 1:5 (koniec) | | | Norimberk – Rouen | 2:5 (koniec) | | | Zug – Kometa Brno | 2:1 (koniec) |
Toronto – Los Angeles | 4:1 (koniec) | | | Montreal – Detroit | 7:3 (koniec) | | | Ottawa – Dallas | 4:1 (koniec) |
Nashville – Minnesota | 4:2 (koniec) |
Jekaterynburg – Barys | 1:2 (koniec) | | | Magnitogorsk – Saławat | 1:2 (po dogrywce) | | | Czelabińsk – Novosibirsk | 2:1 (3:1 po rz. karnych) |
Din. Ryga – Chabarowsk | 0:1 (koniec) | | | Bars – Helsinki | 2:3 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Kunlun | 3:4 (koniec) |
Din. Mińsk – Dyn. Moskwa | 1:3 (koniec) | | | HC Slovan – Władywostok | 4:3 (koniec) | | | Podolsk – Czerepowiec | 4:1 (koniec) |
finał
HK Dinamo Mińsk
1:3
(0:0, 1:1, 0:2)
Dynamo Moskwa
Składy i statystyki:
29. D. Osipov (Chochlov) – 35. Šipačov, 55. Indrašis (Alexejev), 59. Alexejev (Sidljarov, Indrašis)
Sędziowie: Beljajev, Naumov
Widownia:
Spudłowany karny!:
HK Dinamo Mińsk:
Enroth (M. Karnauchov) – Wiercioch, D. Osipov, Lisovec, Chenkel, Chochlov, Jevenko, Znacharenko, Bovbel – Pulkkinen (C), Q. Howden, S. Kosticyn – A. Kosticyn, Kovyršin, Bujnickij – An. Stěpanov, Kitarov, Kazjonov – Kogaljov, A. Volkov, Drozdov.
Zmiany:
Trener:
Dynamo Moskwa: Bočarov (Jerjomenko) – D. Višněvskij, Koivisto, I. Nikulin, Volkov, Pepeljajev, J. Zajcev, Menšikov, Mojsejev – Tarasov, Šipačov, Kagarlickij – I. Makarov, Indrašis, Alexejev – Sidljarov, Igumnov, Brjukvin – V. Kuljomin, Pankratov, Muranov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Dynamo Moskwa: Bočarov (Jerjomenko) – D. Višněvskij, Koivisto, I. Nikulin, Volkov, Pepeljajev, J. Zajcev, Menšikov, Mojsejev – Tarasov, Šipačov, Kagarlickij – I. Makarov, Indrašis, Alexejev – Sidljarov, Igumnov, Brjukvin – V. Kuljomin, Pankratov, Muranov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Beljajev, Naumov
Widownia:
Strzelcem bramki ANDREJ ALEXEJEV. Asysta Dmitrij Sidljarov, Miks Indrašis.
Strzelcem bramki MIKS INDRAŠIS. Asysta Andrej Alexejev.
Strzelcem bramki VADIM ŠIPAČOV.
Strzelcem bramki DENIS OSIPOV. Asysta Ilja Chochlov.
Kara dla Dynamo Moskwa (Arťom Volkov – 2 min., uderzanie).