Grodno – Eisbären | 2:4 (koniec) | | | Tampere – Djurgården | 5:1 (koniec) | | | JYP – Lugano | 0:1 (koniec) |
Skellefteå – IFK Helsinky | 3:4 (po dogrywce) | | | Storhamar – Trzyniec | 6:2 (koniec) | | | Vienna Capitals – Zürich | 2:6 (koniec) |
Aalborg – Frölunda | 1:5 (koniec) | | | Norimberk – Rouen | 2:5 (koniec) | | | Zug – Kometa Brno | 2:1 (koniec) |
Toronto – Los Angeles | 4:1 (koniec) | | | Montreal – Detroit | 7:3 (koniec) | | | Ottawa – Dallas | 4:1 (koniec) |
Nashville – Minnesota | 4:2 (koniec) |
Jekaterynburg – Barys | 1:2 (koniec) | | | Magnitogorsk – Saławat | 1:2 (po dogrywce) | | | Czelabińsk – Novosibirsk | 2:1 (3:1 po rz. karnych) |
Din. Ryga – Chabarowsk | 0:1 (koniec) | | | Bars – Helsinki | 2:3 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Kunlun | 3:4 (koniec) |
Din. Mińsk – Dyn. Moskwa | 1:3 (koniec) | | | HC Slovan – Władywostok | 4:3 (koniec) | | | Podolsk – Czerepowiec | 4:1 (koniec) |
finał
Tappara Tampere
5:1
(2:0, 0:1, 3:0)
Djurgårdens IF
Składy i statystyki:
5. Fälth (Erkinjuntti), 9. Levtchi (Jarvinen Ja.), 42. Ojamaki (Kemilainen, Záborský), 52. Luoto, 59. Jarvinen – 32. Bemström (Alsing, Josefson)
Sędziowie: Daniel Piechaczek, Aaro Brännare – Joona Elonen, Markus Hagerström
Widownia:
Spudłowany karny!:
Tappara Tampere:
Heljanko (Rautiainen) – Rantakari, Vittasmaki, Kemilainen, Utunen, Fälth, Jarvinen Jo., Rautanen, Elorinne – Ojamaki, Jarvinen, Záborský – Levtchi, Jarvinen Ja., Luoto – Erkinjuntti, Jasu, Moilanen – Simontaival, Tanus, Puistola
Zmiany:
Trener:
Djurgårdens IF: Jensen (Reideborn) – Hultstrom, Norell, Alsing, Urbom, Pettersson, Bernhardt, Wia, Petersson – Brodin, Josefson, Lilja – Davidsson J, Davidsson M., Grewe – Walterholm, Strandberg, Eriksson – Bemstrom, Lundin, Possler
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Djurgårdens IF: Jensen (Reideborn) – Hultstrom, Norell, Alsing, Urbom, Pettersson, Bernhardt, Wia, Petersson – Brodin, Josefson, Lilja – Davidsson J, Davidsson M., Grewe – Walterholm, Strandberg, Eriksson – Bemstrom, Lundin, Possler
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Daniel Piechaczek, Aaro Brännare – Joona Elonen, Markus Hagerström
Widownia:
Strzelcem bramki MATTI JARVINEN.
Strzelcem bramki JOONA LUOTO.
Strzelcem bramki NIKO OJAMAKI. Asysta Kemilainen, Záborský.
Strzelcem bramki ANTON LEVTCHI. Asysta Jarvinen Ja..
Strzelcem bramki ELIAS FÄLTH. Asysta Erkinjuntti.