Grodno – Eisbären | 2:4 (koniec) | | | Tampere – Djurgården | 5:1 (koniec) | | | JYP – Lugano | 0:1 (koniec) |
Skellefteå – IFK Helsinky | 3:4 (po dogrywce) | | | Storhamar – Trzyniec | 6:2 (koniec) | | | Vienna Capitals – Zürich | 2:6 (koniec) |
Aalborg – Frölunda | 1:5 (koniec) | | | Norimberk – Rouen | 2:5 (koniec) | | | Zug – Kometa Brno | 2:1 (koniec) |
Toronto – Los Angeles | 4:1 (koniec) | | | Montreal – Detroit | 7:3 (koniec) | | | Ottawa – Dallas | 4:1 (koniec) |
Nashville – Minnesota | 4:2 (koniec) |
Jekaterynburg – Barys | 1:2 (koniec) | | | Magnitogorsk – Saławat | 1:2 (po dogrywce) | | | Czelabińsk – Novosibirsk | 2:1 (3:1 po rz. karnych) |
Din. Ryga – Chabarowsk | 0:1 (koniec) | | | Bars – Helsinki | 2:3 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Kunlun | 3:4 (koniec) |
Din. Mińsk – Dyn. Moskwa | 1:3 (koniec) | | | HC Slovan – Władywostok | 4:3 (koniec) | | | Podolsk – Czerepowiec | 4:1 (koniec) |
finał
Aalborg Pirates
1:5
(0:2, 1:2, 0:1)
Frölunda HC
52:42
|
Kara dla Frölunda HC (Jonathan Sigalet – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
48:16
|
Kara dla Aalborg Pirates (Spencer Humphries – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
43:14
|
Kara dla Aalborg Pirates (Spencer Humphries – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
37:05
|
Kara dla Frölunda HC (Max Friberg – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
29:44
|
Kara dla Frölunda HC (Simon Hjalmarsson – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
24:35
|
Kara dla Frölunda HC (Sebastian Stalberg – 2 min., zahaczanie).
|
|
11:45
|
Kara dla Aalborg Pirates (Nikolaj Carstensen – 2 min., przeszkadzanie).
|
Składy i statystyki:
32. Mi. Hojbjerg (Hojbjerg, Jakobsen) – 7. Genoway (Lasch, Lindström), 13. Hjalmarsson (Lasch), 21. Lundqvist (Lasch, Rosseli-Olsen), 29. Po. Westerholm (Fagemo, Sigalet), 46. Stalberg (Söderlund)
Sędziowie: Persson, Andersen – Haurum, Jensen
Widownia:
Spudłowany karny!:
Aalborg Pirates:
Quemener (Wulff) – Knudsen, Carstensen, Humphries, Harstad, Gatz, Panelin Borg, Eriksen – Spelling, Jakobsen, Jul Korsgaard – Ma. Hojbjerg, McNamee, Mi. Hojbjerg – Ladehoff, S. Brinkman, Anker – Marcussen, J. Brinkman, Walker
Zmiany:
Trener:
Frölunda HC: Mattsson (Gustafsson) – Genoway, Lindström, Sigalet, Moverare, Ekbom, Grönlund, Gunnarsson – Lasch, Lundqvist, Rosseli-Olsen – Stalberg, Hjalmarsson, Söderlund – Po. Westerholm, Pa. Westerholm, Fagemo – Friberg, Nässén, Raymond – Lundin-Andersson
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Frölunda HC: Mattsson (Gustafsson) – Genoway, Lindström, Sigalet, Moverare, Ekbom, Grönlund, Gunnarsson – Lasch, Lundqvist, Rosseli-Olsen – Stalberg, Hjalmarsson, Söderlund – Po. Westerholm, Pa. Westerholm, Fagemo – Friberg, Nässén, Raymond – Lundin-Andersson
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Persson, Andersen – Haurum, Jensen
Widownia: