Komprachcice – Maxfarbex Buskowianka 1:3 (koniec)
Berland Komprachcice
1:3 (0:2)
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Środa 17.10.2018, 19:30 • OSiR Komprachcice • I liga futsalu - gr. południowa • 1. runda

To spotkanie miało zdecydowanie dwie różne odsłony. W pierwszej – naprawdę czysta gra, czego efektem były naliczone tylko dwa przewinienia. Jednak po przerwie, emocje (jak to zwykle w Komprachcicach bywa) sięgnęły zenitu – było nerwowo, ostro, żeby nie powiedzieć agresywnie. 9 fauli, 6 żółtych kartek w 12 minut – działo się! Jednak ostatecznie górą Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój. Gratulacje dla gości, a my dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy na kolejne relacje! (21:22:30)

Ależ spotkanie w Komprachcicach! Faworyt bez punktów, a beniaminek 1PLF wywozi z trudnego terenu w Komprachcicach pierwsze zwycięstwo. Autorem dwóch bramek – Adam Przeniosło. Jedno trafienie, z najbliższej odległości, dołożył Dawid Porębski. Ładna bramka piętą w wykonaniu Bieniasa, to było dziś za mało, żeby poskromić Buskowiankę w zaległym meczu pierwszej kolejki. Na osobną pochwałę, zasługuje bramkarz gości – Jan Zachariasz spisywał się dzisiaj naprawdę świetnie między słupkami, tym bardziej szkoda wybuchowej reakcji w drugiej części spotkania, "nagrodzonej" żółtą kartką.

39:11
    Mocny strzał Krzemińskiego z wolnego, ale Burduja robi co do niego należy

39:09
    Faul taktyczny Riemanna. Zawodnik Berlandu ogląda żółtą kartkę za ładny chwyt zapaśniczy.

38:38
    Niecelny strzał Meryka

38:35
    Ładna dwójkowa akcja Riemanna z Bieniasem, ale ostatecznie Buskowianka radzi sobie w defensywie

38:04
    Do końca niecałe dwie minuty, Berland ma przewagę, ale nie potrafi skutecznie zapolować na bramkę kontaktową.

37:47
    Żółtko dla Jakuba Wałacha. Drugi bramkarz Maxfarbeksu kwestionował decyzje sędziego siedząc na ławce.

37:41
    Riemann tuż obok słupka! Ładny strzał z obrotem!

37:14
    Timeout dla gospodarzy.

37:04
    Ależ zamieszanie pod bramką Buskowianki! Ale ostatecznie gospodarze bez bramki. Emocje na ławce gospodarzy sięgają zenitu, a oliwy do ognia dolał fakt, że sędzia po odgwizdaniu przerwy dla trenera Berlandu, nie zatrzymał płynącego czasu.

36:45
    Kontra gości, Krzemiński w słupek!!!

36:08
    Bramkarz Buskowianki ogląda żółty kartonik za bardzo ekspresyjne kwestionowanie decyzji sędziego.

36:08
    Meryk długo leży na parkiecie i trzyma się za twarz. Potrzebna jest interwencja ratownika medycznego. Zrobiło się bardzo nerwowo, Buskowianka ma głośne pretensje o to, że sędziowie nie przerwali gry wcześniej.

35:15
    Gol dla Berland OSiR-u Komprachcice!
    Strzelcem bramki BIENIAS.
    Perfekcyjnie wykonany rzut wolny po piątym faulu Buskowianki. Kilian z prawej na środek do krytego Bieniasa, a najlepsza strzelba Berlandu zdobywa piętą piątą bramkę w tym sezonie! Ależ to było ładne!

35:11
    Gawin świetnie z dystansu, ale Zachariasz broni z najwyższym trudem!

34:52
    Buskowianka ładnie rozegrała stały fragment gry, ale końcowy strzał mocno niecelny

34:44
    Wg sędziego Patryk Kilian zagrał ręką przy przyjęciu. Wolny dla Buskowianki, trzecie przewinienie Berlandu.