Garbarnia – Termalica 1:3 (koniec) | Sandecja – Wigry 2:0 (koniec) | Stal M. – GKS K. 2:0 (koniec)
Sandecja Nowy Sącz
2:0 (1:0)
Wigry Suwałki
Piątek 19.10.2018, 19:10 • Stadion im. Ojca Władysława Augustynka, Nowy Sącz • Fortuna 1 Liga • 15. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:10.

Serdecznie zapraszam Państwa na zapis najważniejszych wydarzeń jednego z piątkowych meczów Fortuna 1. Ligi. Na stadionie w Nowym Sączu tutejsza Sandecja podejmie Wigry Suwałki.

Gospodarze po trzynastu rozegranych meczach mają na swoim koncie 24 punkty i zajmują drugą pozycję w tabeli. Suwalczanie uzbierali dotychczas z kolei osiemnaście oczek i są na dziesiątym miejscu.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:10. Składy obydwu zespołów zaprezentujemy kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!

Protokół meczowy:

Sandecja Nowy Sącz:
    Kozioł – Baran, Basta, Chmiel, Flaszka, Gabrych, Kalahur, Kasprzak, Małkowski, Piter-Bućko, Szufryn

Rezerwowi:
    Kapsa – Dudzic, Flis, Kanach, Klichowicz, Korzym, Maślanka

Wigry Suwałki:
    Węglarz – Adamec, Bartczak, Karankiewicz, Karbowy, Kuriata, Mackiewicz, Najemski, Olszewski, Piekarski, Sabillo

Rezerwowi:
    Zoch – Guzewski, Kaczmarczyk, Kwaśniewski, Olszewski, Polkowski, Stasiak

Sebastian Jarzębak (Bytom).

1

15
    Po piętnastu minutach bez goli w Nowym Sączu. Jak na razie mecz nie jest toczony w szybkim tempie.

16
    Gol dla Sandecji!
    Miejscowi obejmują prowadzenie! Strzelcem bramki DAMIAN CHMIEL.

18
    Żółtą kartkę otrzymuje Piter-Bućko (Wigry Suwałki).

26
    Żółtą kartkę otrzymuje Chmiel (Sandecja Nowy Sącz).

34
    Żółtą kartkę otrzymuje Małkowski (Sandecja Nowy Sącz).

45

Przerwa! Sandecja po trzech kwadransach prowadzi 1:0, a jedyną bramkę świetnym uderzeniem strzelił w 16. minucie Damian Chmiel. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

46

50
    Podwyższają prowadzenie gospodarze! Tym razem golkipera gości pokonał DAWID FLASZKA.

53
    Żółtą kartkę otrzymuje Kuriata (Wigry Suwałki).

56
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Kuriata, na boisku pojawia się Polkowski.

59
    Żółtą kartkę otrzymuje Kałahur (Sandecja Nowy Sącz).

69
    Żółtą kartkę otrzymuje Karankiewicz (Wigry Suwałki).

72
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Olszewski, na boisku pojawia się Kwaśniewski.

77
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Mackiewicz, na boisku pojawia się Stasiak.

77
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Gabrych, na boisku pojawia się Klichowicz.

82
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Chmiel, na boisku pojawia się Dudzic.

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Karbowy (Wigry Suwałki).

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Najemski (Wigry Suwałki).

90
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Flaszka, na boisku pojawia się Kanach.

90+3

Spotkanie w Nowym Sączu właśnie dobiegło końca! Sandecja zwyciężyła 2:0 i zgarnia komplet punktów, utrzymując tym samym miejsce w samym czubie tabeli. Dziękuję za uwagę! (21:02:44)

Gole: 16. Chmiel, 50. Flaszka

Kartki:   26. Chmiel (SAN), 34. Małkowski (SAN), 59. Kałahur (SAN) – 18. Piter-Bućko (SUW), 53. Kuriata (SUW), 69. Karankiewicz (SUW), 82. Karbowy (SUW), 90. Najemski (SUW)

Kozioł – Baran, Basta, Chmiel (82. Dudzic), Flaszka (90. Kanach), Gabrych (77. Klichowicz), Kałahur, Kasprzak, Małkowski, Piter-Bućko, Szufryn