Siarka T. – Górnik Ł. 0:3 (koniec) | Radomiak – Pogoń Sdl. 3:2 (koniec) | Rozwój – Gryf 2:1 (koniec)
Skra – Błękitni 1:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Toruń 0:0 (koniec) | Ruch – Widzew 1:3 (koniec)
Olimpia G. – Resovia 3:4 (koniec) | Olimpia E. – ROW Rybnik 0:0 (koniec)
Radomiak Radom
3:2 (1:2)
Pogoń Siedlce
Sobota 20.10.2018, 15:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 2. Liga • 15. kolejka

Mecz w Radomiu ostatecznie zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy. Druga połowa obfitowała w ciekawe akcje i zaangażowanie po obu stronach. Dziękuje za uwagę. Zapraszamy na kolejne relacje live! (16:50:59)

90+3

90+2
    Lekki strzał gości laduje prosto w rękach Kochalskiego.

86
    Świetna szansa dla Pogoni. W ostatniej chwili Klabnik ratuje sytuację!

83
    Sokoł uderza. Piłka nie trafia w bramkę. Pierwsze skurcze dokuczają zawodnikom. Chiwla przerwy w grze.

81
    Rzut wolny dla Zielonych. Dalekie podanie, które przechwytują goście.

79
    Bruno Luz zatrzymany na skrzydle.

77
    Bardzo mocno pada deszcz nad Radomiem co znacznie utrudnia grę.

76
    Walków zmienia Mosiejko.

73
    Gol dla Radomiaka!
    Zagranie w pole karne Leandro i strzał JAKUBA ROLINCA zakończony bramką. Radomiak prowadzi 3:2!