AZS UŚ Katowice
1:0 (0:0)
Gatta Active Zduńska Wola
Niedziela 21.10.2018, 18:00FOGO Futsal Ekstraklasa

Koniec meczu w Katowicach! Jedna bramka zadecydowała o zwycięstwie i ostatecznie trzy punkty zgarnia AZS. Dziękuje za uwagę! (19:45:40)

28
    Cały czas bez goli na hali w Katowicach. Czy ostatnie dziesięć minut gry pozwoli którejś z drużyn zgarnąć komplet punktów?

21

Do przerwy bez goli w Katowicach. Miejmy nadzieję, że po zmianie stron rozwiąże się worek z golami. Zostańcie z nami!

20

15
    Do końca pierwszej połowy spotkania pozostało piętnaście minut efektywnego czasu gry. W dalszym ciągu utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

10
    Krawczyk próbował dryblingiem minąć rywala na prawym skrzydle, ale ostatecznie piłkę przejęli gospodarze.

9
    Strzał Szypczyńskiego bardzo dobrze broni golkiper AZS-u.

9
    Długi przerzut gości na lewą flankę, ale jeden z zawodników Gatty nie zdołał opanować piłki. Akademicy od autu.

8
    Na strzał z dystansu zdecydował się Olczak, jednak piłka poszybowała obok bramki katowiczan.

5
    Póki co w miarę czysty pojedynek w Katowicach. Miejscowi faulowali raz, z kolei ich rywale nie mają na swoim koncie żadnego przewinienia.

1

Spotkanie w Katowicach zapowiada się niezwykle ciekawie. Tym bardziej, że gospodarze mają jedną z najlepszych ofensyw w lidze, a goście są na drugim miejscu pod względem jak najmniejszej liczby straconych bramek. Na relację na żywo z tego pojedynku zapraszam już przed godziną 18:00!

AZS zanotował jak dotąd dwa zwycięstwa i tyle samo porażek. Katowiczanie zdołali pokonać MOKS Słoneczny Stok Białystok oraz AZS UG. Lepsi od śląskiego zespołu okazali się z kolei dwaj beniaminkowie – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice i Red Devils Chojnice. Gatta natomiast ma w dorobku dwa remisy (przeciwko FC Toruń i Pogoni '04 Szczecin) i zwycięstwo z Piastem Gliwice.

Po 4. kolejce AZS UŚ i Gatta są sąsiadami w tabeli Futsal Ekstraklasy. Akademicy z 6 punktami na koncie pasują się na 5. lokacie, a ich niedzielni rywale – "oczko" niżej. Trzeba przy tym pamiętać, iż ekipa ze Zduńskiej Woli rozegrała o jedno spotkanie mniej od reszty stawki.

Trwa 5. kolejka Futsal Ekstraklasy! W niedzielę w Katowicach miejscowy AZS Uniwersytet Śląski zmierzy się z Gattą Active Zduńska Wola.

Gole: 37. Dubiel