Polska – Kosowo | 37:13 (koniec) |
Piotrcovia – Zagłębie | 23:26 (koniec) | | | KPR Ruch – Arka | 24:22 (koniec) | | | UKS PCM – SPR Pogoń | 24:34 (koniec) |
MKS Perła – KPR G.K. | 27:23 (koniec) | | | Młyny Stoisław – KPR J.G. | 29:21 (koniec) | | | Korona – EKS Start | 28:24 (koniec) |
finał
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
23:26
(12:14)
Metraco Zagłębie Lubin
Koniec meczu. (23:26)
(18:26:04)
|
||
60
|
Z koła skutecznie Małgorzata Trawczyńska. (23:26)
|
|
59
|
Kontra Zagłębia i bramka Kingi Grzyb. (23:25)
|
|
58
|
Timeout dla gospodarzy. (23:24)
|
|
58
|
Kontaktowy gol Aleksandry Zaleśny. (23:24)
|
|
57
|
Z dystansu skutecznie Małgorzata Mączka. (22:24)
|
|
55
|
Kontra i bramka Małgorzaty Trawczyńskiej. (22:23)
|
|
55
|
6 minut do końca. (22:22)
|
|
54
|
I znów remis – Andjela Ivanović. (22:22)
|
|
53
|
Odpowiedziała Małgorzata Mączka. (21:22)
|
|
53
|
Jest remis po trafieniu Żanety Senderkiewicz. (21:21)
|
|
52
|
Timeout dla gospodarzy. (20:21)
|
|
52
|
Kara dla Patrycji Machado. (20:21)
|
|
Wszystkie najważniejsze informacje o klubie na oficjalnej stronie Zagłębia Lubin.
|
||
51
|
Skuteczna akcja skrzydłowej Patrycji Machado. (20:21)
|
|
51
|
A z karnego wyrównała Patrycja Ciura. (20:20)
|
|
51
|
Z koła skutecznie Jovana Milojević. (19:20)
|
|
51
|
10 minut do końca meczu. (19:19)
|
|
49
|
Dwie minuty kary dla Małgorzaty Buklarewicz. (19:19)
|
|
46
|
W odpowiedzi Andjela Ivanović i dwie minuty kary dla Małgorzaty Mączki. (19:19)
|
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski:
Kolasińska, Opelt, Sarnecka – Senderkiewicz, Zaleśny, Kopertowska, Wypych, Wasilewska, Ciura, Cygan, Ivanović, Vladislava Belmas, Despodovska, Gajewska.
Trener: Andrzej Bystram
Zmiany:
Trener:
Metraco Zagłębie Lubin: Wąż, Maliczkiewicz, Kuźmicka – Grzyb, Małgorzata Mączka, Hartman, Trawczyńska, Buklarewicz, Górna, Rosińska, Ważna, Machado, Jochymek, Viktoria Belmas, Pielesz, Milojević.
Trener: Bożena Karkut
Zmiany:
Trener:
Trener: Andrzej Bystram
Zmiany:
Trener:
Metraco Zagłębie Lubin: Wąż, Maliczkiewicz, Kuźmicka – Grzyb, Małgorzata Mączka, Hartman, Trawczyńska, Buklarewicz, Górna, Rosińska, Ważna, Machado, Jochymek, Viktoria Belmas, Pielesz, Milojević.
Trener: Bożena Karkut
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Marek Baranowski, Bogdan Lemanowicz.
Widownia: 200
Tomasz Skalski