Zagłębie – MKS Perła 27:22 (koniec)
MKS Zagłębie Lubin
27:22 (12:12)
MKS Perła Lublin
Niedziela 04.11.2018, 19:00 • Hala widowiskowo-sportowa RCS, Lubin • PGNiG Superliga kobiet • 9. kolejka
    60
    Tuż przed syreną końcową trafia jeszcze w okno Marta Gęga! (27:22)
    60
    Paulina Piechnik! (27:21)
    58
    Ależ powrót Pauliny Piechnik! Pauzowała przez wiele tygodni, a wygląda tak, jakby nie rozstawała się z parkietem. (26:21)
    57
    Z rozegrania Adrianna Górna! (25:21)
    56
    Kompletnie zaskoczyła teraz lubelską obronę Paulina Piechnik, która wbiegła między dwie i wykorzystała podanie od Kingi Grzyb! (24:21)
    55
    Znakomicie podała Marta Gęga na prawe skrzydło do niepilnowanej Anety Łabudy. Świetny mecz rozgrywającej MKS Perły Lublin! (23:21)

55
    Dwie minuty dla Zuzanny Ważnej. (23:20)
    54
    Z koła Zuzanna Ważna! (23:20)
    54
    Mocnym rzutem w okno przypomina o sobie Marta Gęga! (22:20)
    53
    Znów indywidualnie Patricia Matieli Machado! (22:19)
    51
    Kinga Grzyb! (21:19)
    51
    Kinga Achruk, rzut w lewy, dolny róg i bramka! (20:19)
    50
    Znów indywidualnie poszła Patricia Matieli Machado! Bramka! (20:18)
    48
    Dziewiąte trafienie Kingi Grzyb! Piękna wkrętka z lewego skrzydła! (19:18)
    45
    Świeeetnie zatańczyła teraz z piłką Patricia Matieli Machado i przepchnęła się na szósty metr! Bramka! (18:18)

41
    Dwie minuty dla Jovany Milojević. Z trybun dobiegają gwizdy. (17:18)
    40
    Bezbłędna jest dzisiaj Kinga Grzyb! (17:18)
    39
    A Marta Gęga nie przestaje bombardować! (16:18)
    39
    Dwoi się i troi w ofensywie Patricia Matieli Machado. Bramka kontaktowa! (16:17)
    38
    Dla niej nie ma sytuacji straconych! Z arcytrudnej pozycji wturlała piłkę do siatki Sylwia Matuszczyk! (15:17)
    37
    Pod nogą bramkarki sprytnie rzuca Kinga Grzyb. (15:16)
    36
    Rozrzucała się w dzisiejszym meczu Marta Gęga! Precyzyjny rzut z dziewiątego metra ląduje w siatce! (14:16)
    35
    ...i pokonuje Weronikę Gawlik! (14:15)
    35
    Rośnie prowadzenie MKS Perły Lublin. Bardzo pewnie z siódmego metra Marta Gęga! (13:15)
    33
    Świetnie przymierzyła Marta Gęga! Bramka! (13:14)

33
    Dwie minuty kary dla Małgorzaty Buklarewicz. Potrzebna jest teraz interwencja sztabu medycznego. Na boisku leży Małgorzata Mączka. (13:13)
    32
    Błyskawiczna odpowiedź Patrycji Królikowskiej! (13:13)
    31
    Sygnalizacja gry pasywnej, piłka za wolno krążyła po obwodzie, czas rzucać. Pozycję do rzutu w ostatnim momencie wypracowała sobie Kinga Grzyb. Bramka! (13:12)
    30
    Z koła Jovana Milojević! (12:12)

29
    Błąd gości, szybkie wznowienie miejscowych i nieprzepisowe zagranie w obronie duńskiej rozgrywającej MKS Perły Lublin. Mia Moldrup wykluczona na dwie minuty za faul na Małgorzacie Mączce. (11:12)
    28
    Indywidualnie i skutecznie Walentyna Nieściaruk! (11:12)

26
    Na ławce kar odpocznie Joanna Szarawaga. (11:11)
    24
    Bezbłędna na siódmym metrze jest Kinga Achruk! (11:10)
    21
    Z siódmego metra pewnie Kinga Grzyb. (11:9)

20
    Żółtą kartkę otrzymuje teraz Mia Moldrup. (10:9)
    20
    Nie czekały długo z odpowiedzią lublinianki. Szybkie rozegranie na prawe skrzydło i techniczny rzut Anety Łabudy! (10:9)
    19
    Efektownie nad blokiem Małgorzata Mączka! (10:8)
    18
    Pojedynek na siódmym metrze wygrywa rozgrywająca MKS Perły Lubin. Szybki rzut w pierwsze tempo. (9:8)

18
    Dwie minuty dla Kingi Grzyb i rzut karny dla mistrzyń kraju. Kinga Achruk versus Monika Wąż. (9:7)
    18
    Błyskawicznie odpowiada Patricia Matieli Machado. W lubelskiej bramce pojawia się Gabriela Besen, która zmienia Weronikę Gawlik. (9:7)
    17
    Pięęękna bomba pod poprzeczkę Marty Gęgi! (8:7)
    16
    Z kontry Małgorzata Trawczyńska! (8:6)
    15
    Huknęła z dystansu Marta Gęga, ale wyczuła to Monika Maliczkiewicz. Sprawy w swoje ręce wzięła teraz Małgorzata Buklarewicz, która przebiegła z piłką przez całe boisko i przedarła się przez obronę lublinianek. (7:6)
    14
    Rzut karny dla gości. Nie zadrżała ręka Marcie Gędze! (6:6)
    13
    Kinga Grzyb po raz kolejny! Należy też podkreślić znakomitą postawę bramkarki Miedziowych, która od dobrych kilku minut muruję bramkę. (6:5)
    12
    Znalazła lukę w obronie lublinianek Kinga Grzyb i pokonała Weronikę Gawlik. (5:5)
    10
    Znów broni Monika Maliczkiewicz! Szybka kontra Małgorzaty Trawczyńskiej i kontakt! (4:5)
    10
    Indywidualnie Patricia Matieli Machado! (3:5)
    9
    Udana dobitka Patrycji Królikowskiej. Pięknie pociągnęła nadgarstkiem prawoskrzydłowa MKS Perły Lublin, piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki! (2:5)

8
    Mamy pierwsze spięcie. Żółtą kartką ukarana Małgorzata Buklarewicz. (2:4)
    8
    Z lewego skrzydła celnie Kinga Grzyb! (2:4)
    7
    Z obrotową współpracują także zdobywczynie potrójnej korony. Nic dziwnego. Sylwia Matuszczyk znajduje się w znakomitej dyspozycji. (1:4)
    6
    Dogranie na szósty metr i bramka! Impas strzelecki przerywa Jovana Milojević. (1:3)