Irlandia Północna – Polska 0:0 (koniec)
Irlandia Północna
0:0 (0:0)
Polska
Środa 14.11.2018, 20:00 • Shamrock Park, Irlandia Północna • Eliminacje Mistrzostw Europy U19

Zakończył się pojedynek pomiędzy Irlandią Północną i Polską w ramach I rundy eliminacji do Mistrzostw Europy. Nasza reprezentacja była faworytem, jednak musi zadowolić się jednym punktem. Przed Biało-Czerwonymi jeszcze mecze z Kazachstanem oraz Serbią. Dziękuję za uwagę! (21:52:52)

90+3

90+2
    Rzut wolny dla Biało-Czerwonych po faulu na Młyńskim.

90
    O trzy minuty przedłużone zostało to spotkanie!

89
    Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Tabiś, na boisku pojawia się Łoś.

85
    Smyth kilka minut po wejściu na murawę fauluje jednego z naszych reprezentantów.

82
    Zmiana w drużynie Irlandia Północna: z boiska schodzi Lewthwaite, na boisku pojawia się Smyth.

80
    Dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Wiele wskazuje na to, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem.

77
    Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Skóraś, na boisku pojawia się Młyński.

76
    Przycisnęli teraz Biało-Czerwoni! Strzał Bogusza został jednak zablokowany, a po rzucie rożnym także ofiarnie wybronili się rywale!

74
    Mccann naruszył przepisy w walce o piłkę z Nawrockim i arbiter sięga po kartkę.

71
    Szósty rzut rożny dla reprezentacji Polski. Przewaga w stałych fragmentach gry na korzyść naszych rodaków, ale nie przekłada się to na wynik.

69
    Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Sobol, na boisku pojawia się Wełniak.

68
    Lewthwaite uderza niecelnie i z piątego metra piłkę do gry wprowadzi Sokół.

66
    Bogusz upomniany kartką za faul sprzed chwili.

66
    Balmer faulowany przez Bogusza. Powoli wkraczamy w końcową fazę tego spotkania.

62
    Kolejna niewykorzystana okazja Polaków po rzucie rożnym.

60
    Mija właśnie sześćdziesiąta minuta gry. Coraz mniej czasu mają Biało-Czerwoni na strzelenie premierowej bramki. Mecz jest wyrównany.