Warszawa – Kartuzy 2:2 (koniec)
AZS Uniwersytet Warszawski
2:2 (1:1)
FC Kartuzy
Sobota 17.11.2018, 20:00 • CSiR UW, ul. Banacha 2a • I liga futsalu - gr. północna

Dziękujemy za śledzenie relacji z tego emocjonującego meczu i zapraszamy na kolejne na naszym portalu! (21:46:11)

Koniec tego spotkania! AZS może czuć wielki niedosyt – nie dość, że stracili prowadzenie na pół minuty przed końcem meczu, to jeszcze skończyła się ich dobra passa zwycięstw z kartuzianami. Goście może liczyli na więcej w tym meczu, bo w tym sezonie idzie im dobrze, ale patrząc na przebieg meczu, mogą być zadowoleni z tego wyniku.

39:55
    Mocne uderzenie Duarte Araujo, ale broni Ochal! Będzie jeszcze rożny dla AZSu!

39:30
    O czas poprosił trener Karczyński.

39:30
    Gol dla FC Kartuzy!
    Strzelcem bramki HOFFMANN. Opłaciła się gra z lotnym bramkarzem! Hoffmann zdobywa bramkę na remis na pół minuty przed końcem meczu! A przed chwilą to AZS mógł wygrywać 3-1!

39:04
    Przejęcie piłki przez Majewskiego i strzał na pustą bramkę, ale piłka odbiła się od słupka!

37:55
    Z wycofanym bramkarzem zagrają goście, w tej roli grający trener zespołu – Jakub Hoffmann.

37:55
    Trener Jakub Hoffmann poprosił o czas.

37:48
    Rozegranie rożnego i strzał Grzyba, ale broni bramkarz.

36:16
    Uderzenie Majewskiego po rozegraniu autu, ale łapie piłkę Ochal.

36:04
    Bardzo dobra akcja Nahornego, ale jego strzał został zablokowany.

35:12
    Teraz do głosu częściej dochodzą goście. Mają jeszcze sporo czasu na wyrównanie wyniku i przerwanie złej passy w meczach z UW.

31:25
    Dość agresywny zrobił nam się mecz, wielu zawodników narzeka na faule. Na tablicy 2-2 w przewinieniach.

30:11
    Kontratak AZSu, ale Majewski stracił równowagę i nic z tego nie wyszło.

29:51
    Doskonałe podanie Michała Papiny w pole karne, ale jego kolegom nie udało się zamknąć tej akcji!

29:17
    Gol dla AZS-u UW! Strzelcem bramki MARCINKOWSKI. Doskonałe podanie do Marcinkowskiego, który wyszedł sam na sam i strzelił drugą bramkę w tym spotkaniu!