Radomiak – Ruch 2:0 (koniec) | Siarka T. – GKS Bełchatów 0:1 (koniec) | Toruń – Znicz 5:1 (koniec)
Resovia – Stal S. W. 1:0 (koniec) | ROW Rybnik – Gryf 1:1 (koniec) | Skra – Górnik Ł. 0:0 (koniec)
Pogoń Sdl. – Olimpia G. 3:1 (koniec) | Widzew – Rozwój 1:1 (koniec)
Radomiak Radom
2:0 (1:0)
Ruch Chorzów
Sobota 17.11.2018, 13:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 2. Liga • 19. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

II-ligowy klasyk w Radomiu. Radomiak podejmie Ruch Chorzów.

Faworytem tego spotkania będą gospodarze. Radomiak to przecież wicelider II-ligowej tabeli.

Ruch po słabym początku sezonu zaczyna się odradzać. W ostatnich dwóch spotkaniach chorzowianie zdobyli komplet oczek.

Oba zespoły w sobotę wystąpią nieco osłabione. Bramkarz Radomiaka, Mateusz Kochalski i pomocnik Ruchu, Mateusz Bogusz, wraz z reprezentacją Polski U19, biorą udział w turnieju eliminacyjnym mistrzostw Europy.

Początek hitu w Radomiu o godzinie 13:00. Kto zgarnie pełną pulę? Zapraszamy na naszą relację! Emocje gwarantowane!

Witam ze stadionu MOSiR w Radomiu!

Trwa rozgrzewka.

Już niedługo poznamy składy obu drużyn.

Radomiak Radom:
    Haluch – Jakubik, Klabnik, Świdzikowski, Wawszczyk, Kaput, Luz, Karwot, Makowski, Leandro, Rolinc

Rezerwowi: Bielikow, Mikita, Kucharski, Filipowicz, Szuprytowski, Suchanek, Sokół

Ruch Chorzów:
    Lech – Duriska, Kulejewski, Obst, Miahkow, Urbańczyk, Walski, Kowalski, Balicki, Podgórski, Kędziora

Rezerwowi: Wilk, Komarnicki, Machała, Mandrysz, Wdowik, Giel, Majewski

Sędziowie: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

Wszyscy zawodnicy są już na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego!

1

1
    Od środka gospodarze.

3
    Leandro był sam na sam z bramkarzem, w ostatiej chwili przed polem karnym sfaulował go Kulejewski i zobaczył czerwoną kartkę!

4
    Strzał na bramkę w wykonaniu Radomiaka bez większego zagrożenia dla bramkarza gości.

6
    Wawszczyk do Bruno Luza na skrzydło, ale zawodnik Zaielonych nie sięgnął tej piłki.

8
    Podgórski prostopadle do Kędziory. Haluch wyłapuje to podanie.

10
    Wawszczyk walczył o piłkę, ale od autu zacznął goście.

12
    Faulowany Kędziora. Szansa dla Ruchu.

13
    Leandro powstrzymany przez Duriska.

15
    Bardzo mocne uderzenie Karwota. Z trudem broni to uderzenie Lech!

17
    Radomiak z rzutu wolnego zaczyna na połowie rywala.

19
    Karwot świetnie podaje do Rolinca, ten uderza minimalnie obok bramki Lecha!

21
    Duriska wybija piłkę na róg. Stay fragment gry dla Zielonych.

22
    Gol dla Radomiaka!
    MACIEJ ŚWIDZIKOWSKI po stałym fragmencie gry pakuje piłkę wprost do bramki Ruchu. Radomiak prowadzi 1:0 w tym spotkaniu!

24
    Rośnie przewaga Radomiaka Radom. Gospodarze utrzymują się przy piłcę i mają kolejny stały fragment gry.

25
    Bruno Luz trafia w poprzeczkę!

28
    Chorzów pzrejmuje piłkę i rusza do ataku.

30
    Rzut wolny dla rywali Radomiaka. To dośrodkowanie było jednak barzdo niedokładne.

33
    Kolejny świetny strzał po stronie gospodarzy. Tym razem w wykoniu Makowskiego. Lech broni, ale z problemami.

34
    Kartka dla Wawszczyka.

36
    Aut dla gości.

38
    Piłka trafia do Leandro, a ten uderza nad poprzeczką bramki przyjezdnych.

40
    Było blisko remisu! Po dośrodkowaniu z piłką minął się Haluch i szansę chciał wykorzystać Balicki, ale piłka minęła poprzeczkę.

43
    Miahkow uderza, ale piłka nie trafia w światło bramki.

45
    Dośrodkowanie w pole karne, ale Haluch wybija.

45+1
    Sędzia doliczył jedną minutę.

45+1

Pierwsza połowa kończy się wyncówka meczu znacznie bardziej wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Końcówka pierwszej połowy znacznie bardziej podobała się kibicom. Ruch był nawet bliski wyrównania. Zapraszamy po przerwie!

46

46
    Wdowik za Balickiego.

48
    Wdowik zaliczył swój pierwszy kontakt z piłką i od razu ją stracił.

50
    Obst w ostatniej chwili wybija piłkę z pola karnego.

52
    Faulowany jeden z zawodników Chorzowa.

54
    Lech wyłąpuje piłkę. Kolejna udana akcja gospodarzy.

56
    Piłka w polu karnym Zielonych. Zabrakło zawodnika Lecha, który skutecznie zakończył by tę akcję.

59
    Strzał Leandro, jeszcze dobitka Jakubika, ale pewnie broni Lech!

61
    Rolinc próbował stzrału głową, ale bardzo niecelnie tym razem.

63
    Sokół zmienia Rolinca.

63
    Kędziora zmieniony przez Giela.

65
    Sokół dośrodkowuje. Nie dał sie zaskoczyć bramkarz Ruchu. Piłka trafiła wprost w jego ręce.

65
    Faulowany Luz.

67
    Radomiak przed szansą. Rzut wolny i około 25 metrów do bramki.

68
    Leandro podał, ale za mocno. Od bramki Ruch.

70
    Jakubik bardzo mocno uderza na bramkę Lecha. Piłka minimalnie mija poprzeczkę.

72
    Kowalski lewą stroną prowadził akcję, uderzył bardzo dobrze. radomiak miał sporo szęścia bo piłka minęła lewy słupek bramki Halucha.

75
    Mikita zmienia Bruno Luza.

77
    Mikita dostał piłkę i od razu śmiało uderzył na bramkę Lecha. Piłka odbiła się od poprzeczki. To mógł być gol!

79
    Przewaga po stronie Radomiaka. Ruch ponownie zamknięty na swojej połowie.

81
    leandro podaje piłkę tuż przed pole karne do MICHAŁA KAPUTA, który mocnym uderzeniem pokonuje bramkarza przyjezdnych!

84
    Mandrysz w miejsce Kowalskiego.

84
    Suchanek zmienia Leandro.

86
    Obst ratuje po raz kolejny Ruch przed utratą trzeciej bramki.

87
    Maciej Filipowicz zmienia Makowskiego.

89
    Spokojna końcówka w wykoniu Radomiaka. Chyba w tym mecz już nic sie nie wydarzy.