Polska – Kazachstan | 4:0 (koniec) |
Argentyna – Meksyk | 2:0 (koniec) | | | Chile – Kostaryka | 2:3 (koniec) | | | Australia – Korea Płd. | 1:1 (koniec) |
Włochy – Portugalia | 0:0 (koniec) |
Turcja – Szwecja | 0:1 (koniec) |
Serbia – Czarnogóra | 2:1 (koniec) | | | Albania – Szkocja | 0:4 (koniec) | | | Rumunia – Litwa | 3:0 (koniec) |
Azerbejdżan – Wyspy Owcze | 2:0 (koniec) | | | Malta – Kosowo | 0:5 (koniec) |
Garbarnia – Warta | 2:1 (koniec) | | | Stomil – Bytovia | 3:2 (koniec) | | | Chrobry – GKS T. | 0:1 (koniec) |
Jastrzębie – Raków | 1:5 (koniec) |
Radomiak – Ruch | 2:0 (koniec) | | | Siarka T. – GKS Bełchatów | 0:1 (koniec) | | | Toruń – Znicz | 5:1 (koniec) |
Resovia – Stal S. W. | 1:0 (koniec) | | | ROW Rybnik – Gryf | 1:1 (koniec) | | | Skra – Górnik Ł. | 0:0 (koniec) |
Pogoń Sdl. – Olimpia G. | 3:1 (koniec) | | | Widzew – Rozwój | 1:1 (koniec) |
Mieszko – KP Starogard Gd. | 2:1 (koniec) |
Gać – MKS Kluczbork | 3:0 (koniec) |
finał
Elana Toruń
5:1
(3:1)
Znicz Pruszków
81
|
Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Wołkowicz, na boisku pojawia się Andrzejewski.
|
|
77
|
Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Michalski, na boisku pojawia się Pyrka.
|
|
76
|
Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Kościelniak, na boisku pojawia się Lenkiewicz.
|
|
73
|
Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Stefanowicz, na boisku pojawia się Kryszak.
|
|
72
|
Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Zjawiński, na boisku pojawia się Kubicki.
|
|
69
|
Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Tarnowski, na boisku pojawia się Kinast.
|
|
59
|
Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Stryjewski, na boisku pojawia się Jóźwicki.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Chałas, na boisku pojawia się Kocot.
|
Gole:
7. Kołodziejski, 21. Dobosz, 38. Kozłowski, 48. Wołkowicz, 89. Lenartowski – 14. Rackiewicz
Sędziowie:
Paweł Horożaniecki (Żary)
Widownia:
Kartki: 24. Kozłowski (ELA)
Spudłowany karny!:
Elana Toruń:
Nowak – Dobosz, Górka, Lenartowski (C), Kozłowski, Wołkowicz (81. Andrzejewski), Kościelniak (76. Lenkiewicz), Stefanowicz (73. Kryszak), Stryjewski (59. Jóźwicki), Banach, Kołodziejski
Zmiany:
Mrozek – Felsch, Lenkiewicz, Kryszak, Andrzejewski, Zagórski, Jóźwicki
Trener:
Znicz Pruszków:
Misztal – Rybak, Klepczarek (C), Długołęcki, Zjawiński (72. Kubicki), Michalski (77. Pyrka), Budek, Zagórski, Chałas (46. Kocot), Rackiewicz, Tarnowski (69. Kinast)
Zmiany:
Kalinowski – Kabala, Pyrka, Kubicki, Domżalski, Kocot, Kinast
Trener:
Nowak – Dobosz, Górka, Lenartowski (C), Kozłowski, Wołkowicz (81. Andrzejewski), Kościelniak (76. Lenkiewicz), Stefanowicz (73. Kryszak), Stryjewski (59. Jóźwicki), Banach, Kołodziejski
Zmiany:
Mrozek – Felsch, Lenkiewicz, Kryszak, Andrzejewski, Zagórski, Jóźwicki
Trener:
Znicz Pruszków:
Misztal – Rybak, Klepczarek (C), Długołęcki, Zjawiński (72. Kubicki), Michalski (77. Pyrka), Budek, Zagórski, Chałas (46. Kocot), Rackiewicz, Tarnowski (69. Kinast)
Zmiany:
Kalinowski – Kabala, Pyrka, Kubicki, Domżalski, Kocot, Kinast
Trener:
Sędziowie:
Paweł Horożaniecki (Żary)
Widownia:
Jarek