Anglia – Chorwacja 2:1 (koniec) | Szwajcaria – Belgia 5:2 (koniec)
Anglia
2:1 (0:0)
Chorwacja
Niedziela 18.11.2018, 15:00 • Wembley, Londyn • Liga Narodów UEFA - dywizja A • Grupa 4.
    85. Harry Kane (ENG) - 2:1

85
    Gol dla Anglii!
    Piorunujące minuty dla "Synów Albionu"! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, małe zamieszanie w okolicach piątego metra! Tam najlepiej zachował się HARRY KANE, który wślizgiem skierował futbolówkę tuż przy prawym słupku!
    78. Jesse Lingard (ENG) - 1:1

78
    Anglicy przez całą drugą połowę rzucali się do ataku i teraz doprowadzają do wyrównania! Bardzo mocny wyrzut z autu w wykonaniu Diera! Kane opanował piłkę w polu karnym i przytomnie odegrał do JESSEGO LINGARDA! Ten wpakował futbolówkę do pustej bramki!
    57. Andrej Kramarić (CRO) - 0:1

57
    Gol dla Chorwacji!
    Ale to goście otwierają wynik rywalizacji! Podanie w pole karne w kierunku ANDREJA KRAMARICIA! Chorwat wycofał się z futbolówką na okolice trzynastego metra i oddał mocne uderzenie tuż pod okienko bramki Pickforda!

Radosław Łączkowski

Gole: 78. Lingard, 85. Kane – 57. Kramarić

Kartki:   26. Barkley (ENG) – 67. Jedvaj (CRO), 67. Brozović (CRO), 89. Lovren (CRO)

Posiadanie piłki: 63 % : 37 %.
    Strzały celne: 15:11. Strzały niecelne: 8:8. Rzuty rożne: 9:4. Spalone: 3:2. Foule: 9:11.
    Anglia: Pickford – Walker, Joe. Gomez, Stones, Chilwell – Barkley (62. Alli), Dier, Delph (73. Lingard) – Sterling, Kane (C), Rashford (73. Sancho).
    Zmiany: Butland, A. McCarthy – Alexander-Arnold, Alli, Dunk, M. Keane, Lingard, Loftus-Cheek, Sancho, Shaw, C. Wilson, Winks.

Chorwacja: L. Kalinić – Vrsaljko (27. Milić), Lovren, D. Vida, Jedvaj – Modrić (C), Brozović – Rebić (46. Brekalo), Vlašić (79. Rog), Perišić – Kramarić.
    Zmiany: Letica, Livaković – Badelj, Bradarić, Brekalo, Ćaleta-Car, Milić, Mitrović, Pasalić, Pivarić, Pjaca, Rog.

Sędziowie: Anastasios Sidiropoulos – Polychronis Kostaras, Lazaros Dimitriadis – Damianos Efthimiadis (Grecja)