Rozwój Katowice
0:0 (0:0)
Elana Toruń
Środa 21.11.2018, 13:15 • Stadion Rozwoju, Katowice • 2. Liga

Niestety nie doczekaliśmy się dziś goli. Zaległy mecz Rozwoju z Elaną kończy się bezbramkowym remisem. Dziękuję za uwagę! (15:10:17)

90+4

90
    Jeszcze jeden zawodnik gospodarzy ukarany żółtą kartką.

80
    Do końca spotkania pozostało dziesiec minut. Czy któraś z drużyn zdoła strzelić zwycięskiego gola?

78
    Jeden z katowiczan upomnany przez sędziego.

65
    Dwadzieścia minut drugiej połowy za nami. Wynik w dalszym ciągu nie ulega zmianie.

46

Bezbramkowy remis do przerwy w starciu Rozwoju z Elaną. Na drugą odsłonę tego pojedynku wracamy za niecały kwadrans. Zostańcie z nami!

45

42
    Gospodarze wznawiają grę od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska. Do końca regulaminowego czasu gry pierwszej połowy pozostały trzy minuty.

42
    Indywidualnie upomniany przez arbitra został także jeden z zawodników przyjezdnych.

41
    Żółtą kartką ukarany zawodnik gospodarzy.

25
    Po dwudziestu pięciu minutach gry w Katowicach mamy bezbramkowy remis. Miejmy nadzieję, że worek z golami rozwiąże się jak najszybciej.

17
    Jeden z zawodników Elany został upomniany przez arbitra żółtym kartonikiem.

Składy wyjściowe obu drużyn:

Rozwój Katowice:
    Soliński – Lepiarz, Gancarczyk, Łączek, Płonka (C), Wrzesień, Gałecki, Kamiński, Lazar, Mońka, Paszek

Elana Toruń:
    Nowak – Andrzejewski, Banach, Kołodziejski, Dobosz – Górka, Kryszak, Lenartowski, Stefanowicz, Wołkowicz – Kościelniak.

1

Mecz miał rozpocząć się o godzinie 13:00, jednak opóźnił się o kwadrans.

Na Stadionie w Katowicach nadrabiane będą dziś zaległości z 18. kolejki polskiej drugiej ligi. Miejscowy Rozwój zmierzy się z Elaną Toruń. Pierwszy mecz pomiędzy tymi ekipami zakończył się remisem 2:2. Jak będzie tym razem?

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:20.