Philadelphia – NY Rangers | 4:0 (koniec) | | | Minnesota – Winnipeg | 4:2 (koniec) | | | Washington – Detroit | 3:1 (koniec) |
Buffalo – Montreal | 3:2 (po dogrywce) | | | Anaheim – Edmonton | 2:1 (po dogrywce) | | | New Jersey – NY Islanders | 3:4 (po dogrywce) |
Władywostok – Din. Mińsk | 5:1 (koniec) | | | Kunlun – Sp. Moskwa | 0:2 (koniec) | | | Helsinki – Barys | 1:2 (0:1 po rz. karnych) |
Din. Ryga – Omsk | 3:0 (koniec) | | | HC Slovan – Podolsk | 2:3 (koniec) |
koniec po rz. karnych (0:1)
Jokerit Helsinki
1:2
(0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Barys Nur-Sultan
57:18
|
Kara dla Barys Astana (Konstantin Klimontov – 2 min., zahaczanie).
|
|
17:46
|
Kara dla Jokerit Helsinki (Mika Niemi – 2 min., zahaczanie).
|
|
04:20
|
Kara dla Jokerit Helsinki (Viktor Lööv – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
50. O'Neill (Norman, Joensuu) – 22. Asetov (Makljukov, Sagadejev), kar. Dietz
Sędziowie: Eduard Odinš, Martin Fraňo – Sergej Šeljanin, Alexandr Zacharenkov
Widownia: 10 978
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
0:0 John Norman (JOK)
0:0 Alichan Asetov (AST)
2. stan:
0:0 Steve Moses (JOK)
0:0 Nikita Michajlis (AST)
3. stan:
0:0 Henri Ikonen (JOK)
0:0 Roman Starčenko (AST)
4. stan:
0:0 Sakari Manninen (JOK)
0:0 Curtis Valk (AST)
5. stan:
0:0 Brian O'Neill (JOK)
0:1 Darren Dietz (AST)
Jokerit Helsinki:
Zapolski (Kalninš) – Kivistö, Lepistö (C), Stollery, A. Grant, Jensen Aabo, Lööv – Joensuu (A), Norman, O'Neill (A) – H. Ikonen, Manninen, Jormakka – Wärn, Platt, Moses – Monto, Niemi, Pihlström.
Zmiany:
Trener:
Barys Nur-Sultan: Hrachovina (H. Karlsson) – Dallman (C), Klimontov, Dietz (A), Orechov, Makljukov, Polochov, Lipin, M. Semjonov (A) – R. Starčenko, Boyd, Ševčenko – Michajlis, Valk, Petuchov – Asetov, Sagadejev, Akolzin – Panjukov, Grenc, Gurkov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Barys Nur-Sultan: Hrachovina (H. Karlsson) – Dallman (C), Klimontov, Dietz (A), Orechov, Makljukov, Polochov, Lipin, M. Semjonov (A) – R. Starčenko, Boyd, Ševčenko – Michajlis, Valk, Petuchov – Asetov, Sagadejev, Akolzin – Panjukov, Grenc, Gurkov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Eduard Odinš, Martin Fraňo – Sergej Šeljanin, Alexandr Zacharenkov
Widownia: 10 978