ŁKS – Termalica 1:1 (koniec) | Wigry – Odra O. 0:0 (poz.) | Stomil – Podbeskidzie 0:2 (koniec)
Puszcza – Jastrzębie 2:0 (koniec) | Bytovia – Garbarnia 1:1 (koniec) | Sandecja – Chrobry 1:0 (koniec)
GKS T. – GKS K. 4:0 (koniec)
ŁKS Łódź
1:1 (1:0)
Bruk-Bet Termalica
Sobota 24.11.2018, 13:00 • Stadion MOSiR, Łódź • Fortuna 1 Liga • 20. kolejka

Spotkanie w Łodzi dobiegło końca. Goście wyrównali tuż po zmianie stron i ostatecznie mecz kończy się remisem. Dziękuję za uwagę! (14:54:10)

90+4

85
    Żółtą kartkę otrzymuje . (Bruk-Bet Termalica Nieciecza).

80
    Żółtą kartkę otrzymuje . (ŁKS Łódź).

79
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Kiełb, na boisku pojawia się Misak.

67
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Ramirez, na boisku pojawia się Łuczak.

67
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Pyrdoł, na boisku pojawia się Wolski.

54
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Skóraś, na boisku pojawia się Kalisz.

48
    Gol dla Termaliki!
    Strzelcem bramki KIEŁB.

46

Do przerwy ŁKS prowadzi z Termalicą 1:0. Jedynego jak na razie gola strzelił w 23. minucie Kujawa. Zostańcie z nami!

45

35
    Dziesięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Czy przyjezdni zdołają odpowiedzieć na trafienie łodzian?