Spartak Mos. – Rapid 1:2 (koniec) | FK Astana – Dynamo Kij. 0:1 (koniec) | AC Milan – Dudelange 5:2 (koniec)
Anderlecht – Spartak T. 0:0 (koniec) | BATE – Vidi FC 2:0 (koniec) | Real Betis – Olympiakos 1:0 (koniec)
Bordeaux – Slavia 2:0 (koniec) | Zurich – Larnaka 1:2 (koniec) | Fenerbahce – Dinamo Z. 0:0 (koniec)
Karabach – Sporting 1:6 (koniec) | FK Krasnodar – Akhisarspor 2:1 (koniec) | Bayer – Łudogorec 1:1 (koniec)
Rosenborg – Celtic 0:1 (koniec) | FC Salzburg – RB Lipsk 1:0 (koniec) | Worskła P. – Arsenal 0:3 (koniec)
Zenit – Kopenhaga 1:0 (koniec) | Apollon – Lazio 2:0 (koniec) | Eintracht – Olympique 4:0 (koniec)
Chelsea – PAOK 4:0 (koniec) | Jablonec – Rennes 0:1 (koniec) | Malmo – Genk 2:2 (koniec)
Rangers – Villarreal 0:0 (koniec) | Sarpsborg – Besiktas 2:3 (koniec) | Standard – Sevilla 1:0 (koniec)
Chelsea F.C.
4:0 (2:0)
PAOK Saloniki
Czwartek 29.11.2018, 21:00 • Stamford Bridge, Londýn • Liga Europy UEFA • 5 • Grupa L
    Pewne zwycięstwo The Blues:

Chelsea kontynuuje zwycięską passę w Lidze Europy. Rozgromili PAOK Saloniki 4-0. Praktycznie przez całe spotkanie rywalizowali mając w składzie jednego zawodnika więcej, ponieważ już w 7. minucie z boiska wyleciał stoper gości. (22:50:03)

90+1

90+1
    Tohver doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

90
    Barkley z rzutu wolnego przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę.

89
    Vierinha przewrócił rywala tuż przed szesnastką PAOK-u. Okazja Chelsea na jeszcze jednego gola.

87
    Fabregas przechwycił piłkę przed szesnastką PAOK-u, ale następnie jego próbę podania odczytał rywal i nici z kolejnej asysty Hiszpana. Siadło tempo całkowicie w końcowych minutach.

85
    Ostatnie minuty tego spotkania. Grecy w końcu odebrali futbolówkę rywalom, ale niewiele zdołali z nią zdziałać. Znowu w natarciu gospodarze.

83
    Licznie zgromadzeni fani PAOK-u mają obecnie za złe piłkarzom, że ci nawet nie próbują podbiegać do przeciwników, aby zabrać im piłkę. Grecy obecnie w roli statystów na własnej połowie.

81
    Warto zaznaczyć, że przy dwóch ostatnich golach Chelsea asysty drugiego stopnia zaliczył Cahill, który żwawo podłączył się do akcji ofensywnej swojego zespołu.
    Przyszłość The Blues?!

80
    Pelkas błyskawicznie zapisał się w protokole meczowym. Spóźniony wślizg od tyłu i zasłużona żółta kartka.

79
    Żółtą kartkę otrzymuje Dimitris Pelkas (PAOK Saloniki).

79
    Zmiana w drużynie PAOK Saloniki: z boiska schodzi Maurício, na boisku pojawia się Dimitris Pelkas.
    78. Álvaro Morata (CHE) - 4:0

78
    Gol dla Chelsea!
    Strzelcem bramki ÁLVARO MORATA.

Hiszpan wpisał się na listę strzelców zaraz po wejściu na boisko! Cahill zostawił futbolówkę Hudsson-Odoi'emu, a ten drugi precyzyjnie dorzucił w pole karne wprost na głowę Moraty. Alvaro umiejętnie, mocno strzelił, a Paschalakis powtórnie skapitulował.

76
    Zmiana w drużynie PAOK Saloniki: z boiska schodzi Omar El Kaddouri, na boisku pojawia się Fernando Varela.

75
    Giroud nie doczeka się hattricka, a Christensen dogra mecz do końca. Za Francuza na boisko wbiegł Morata. To ostatnia roszada w składzie Sarriego.

Krzysztof

Gole: 27. Giroud, 37. Giroud, 60. Hudson-Odoi, 78. Morata

Kartki:   54. Cahill (CHE) – 50. Wernbloom (SOL), 79. Pelkas (SOL)   7. Chačeridi (SOL)

Posiadanie piłki: 61 % : 39 %.
    Strzały celne: 10:0. Strzały niecelne: 15:3. Rzuty rożne: 12:2. Spalone: 2:1. Foule: 9:10.
    Chelsea F.C.: Arrizabalaga – Zappacosta (63. Ampadu), Christensen, Cahill (C), Emerson – Barkley, Fàbregas, Loftus-Cheek – Pedro (66. Willian), Giroud (75. Morata), Hudson-Odoi.
    Zmiany: Caballero – Alonso, Jorginho, Kovačić, Willian, Morata, Ampadu.

PAOK Saloniki: Paschalakis – Matos, Chačeridi, Crespo, Vieirinha (C) – Maurício (79. Pelkas), Wernbloom – Jaba, Szachow, El Kaddouri (76. Varela) – Prijović (46. Vardá).
    Zmiany: Rey – Varela, Pelkas, Biseswar, Akpom, Vardá, Cañas.

Główny: K. Tohver (Estonia)